/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Zklidňující směs

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Bylinné čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Zklidňující směs

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Zklidňující směs bylinek a koření Calming Blend English Tea Shop má nejen výbornou osvěžující chuť, ale také zklidňuje rozbouřenou mysl i tělo a pomáhá lépe se vyrovnávat se stresem. Kombinace koření a bylinek harmonizuje zažívání, zklidňuje, působí lehce sedativně a navozuje pohodovou náladu. Navíc, díky praktickým čajovým sáčkům si výbornou chuť čaje můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv.

Calming Blend kombinuje výbornou lehce štiplavou chuť lékořice a skořice společně s osvěžující mátou. Nejen, že díky těmto bylinkám a koření získává čaj lehkou svěží chuť, ale také působí pozitivně na rozbouřené zažívání, mírní nechutenství a nevolnost. Obsažená levandule působí lehce sedativně, její uklidňující vůně navozuje dobrou náladu, pohodu a příjemně vás naladí ke spánku.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Podle chuti ochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Uvařte si čaj po dlouhém náročné dni! Vůně i chuť čaje vás uklidní a zároveň příjemně naladí.

Zklidňující směs je součástí balení:

English Tea Shop Zklidňující směs

Upokojujúca zmes byliniek a korenia Calming Blend English Tea Shop má nielen výbornú osviežujúcu chuť, ale aj upokojuje rozbúrenú myseľ aj telo a pomáha lepšie sa vyrovnávať so stresom. Kombinácia korenia a byliniek harmonizuje zažívanie, upokojuje, pôsobí ľahko sedatívne a navodzuje pohodovú náladu. Navyše, vďaka praktickým čajovým sáčkom si výbornú chuť čaju môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

Calming Blend kombinuje výbornú ľahko štipľavú chuť sladkého drievka a škorice spoločne s osviežujúcou mätou. Nielen že vďaka týmto bylinkám a koreninám získava čaj ľahkú sviežu chuť, ale tiež pôsobí pozitívne na rozbúrené zažívanie, mierni nechutenstvo a nevoľnosť. Obsiahnutá levanduľa pôsobí ľahko sedatívne, jej upokojujúca vôňa navodzuje dobrú náladu, pohodu a príjemne vás naladí na spánok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lékořice, Skořice, Máta, Levandule
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz