/    /    /    /    /  

Dizao Zpevňující maska s medem 45 g

Honey Face Mask

Značka:
Množství: 45 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Pleťové masky, Extra péče o pleť
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč
30 bodů ks

Dizao Zpevňující maska s medem 45 g

Dizao Zpevňující maska s medem je blahodárným balzámem pro vaši pokožku a jistě zpříjemní vaše chvíle relaxace. Využívá mimořádné vlastnosti přírodního medu, který je velice bohatý na cenné a pro pleť prospěšné ingredience. Je vhodná pro všechny typy pokožky.

Med má významné účinky nejen při vnitřním užívání, ale také v kosmetice. Je koncentrovanou zásobárnou vitaminů a minerálů, jež pronikají do pokožky a zlepšují její kvalitu. Navíc je přirozeně antibakteriální, díky čemuž nezatěžuje pleť náchylnou k tvorbě pupínků.

Plátýnková maska napuštěná přírodními ingrediencemi pomáhá hydratovat pokožku a spolu s medovým krémem, jenž následuje jako druhý krok, zpevňuje její strukturu a dodává jí omlazený vzhled. Díky této masce tak snadno zpomalíte vznik prvních vrásek a vyzmizíkujete známky stresu ze své pleti.

Použití: Aplikujte plátýnkovou masku na čistou pokožku a nechte působit 15 minut. Poté ji sejměte, opláchněte pleť vodou a naneste medový krém, který je součástí balení a nechejte vstřebat. Používejte 1-2× týdně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Maska: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Honey, Morus Alba Root Extract, Macrocystis Pyrifera Extract, Squalene, Allantoin, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Tremella Fuciformis Extract, Ascorbic Acid, Riboflavin, Phenoxyethanol, Hyaluronic Acid, Butyl Benzoate, Ethyl Benzoate, Isopropyl Benzoate, Methyl Benzoate, Xanthan Gum, Parfum Krém: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Honey, Caprylic/Capric Triglyceride, Morus Alba Root Extract, Cetearyl Alcohol, Macrocystis Pyrifera Extract, Squalene, Allantoin, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Tremella Fuciformis Extract, Ascorbic Acid, Riboflavin, Phenoxyethanol, Hyaluronic Acid, Butyl Benzoate, Ethyl Benzoate, Isopropyl Benzoate, Methyl Benzoate, Xanthan Gum, Parfum
i
i

obal: plastový
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Dizao Cosmetics

Spojené Státy Americké
http://www.dizao-shop.com/en/about-dizao/