/    /    /    /    /  

Zubní pasta vitamínová 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné zubní pasty, Ovocné zubní pasty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
138
ks
Bez DPH 114 Kč

Zubní pasta vitamínová 75 ml

Vitaminová zubní pasta bez fluoru dle ruské receptury babičky Agáty pečuje o celou ústní dutinu, šetrně čistí zuby, posiluje dásně a zanechá svěží dech. A navíc ze zubů odstraní nežádoucí zabarvení od kávy či čaje. Její základ tvoří extrakty z černého rybízu a třezalky a přírodní vitaminy. Je jemně slazená xylitolem, který navíc chrání chrup před vznikem kazu.

Pasta jemně čistí zuby, odstraňuje z nich zbytky potravin i nepříjemný plak a zanechává je krásně hladké. Obsažená lékořice ničí nežádoucí bakterie, a předchází tak vzniku zubního kazu. Extrakt z řebříčku či třezalky pomáhá při bolestech zubů a jejich přecitlivělosti. Jemné brusné složky ze zubů šetrně odstraní nežádoucí pigmentaci, a tím jim navrací přirozenou bělost. Pasta zároveň pečuje i o dásně, chrání je před krvácením či záněty a díky výtažku z třezalky je zklidňuje. Extrakt z černého rybízu či medu dodává pastě příjemnou chuť.

Použití: Malé množství pasty naneste na navlhčený kartáček a pečlivě čistěte zuby po dobu 2-3 minut. Poté vypláchněte ústa čistou vodou.

Zubní pasta vitamínová 75 ml

Vitamínová zubná pasta bez fluóru podľa ruskej receptúry babičky Agáty sa stará o celú ústnu dutinu, šetrne čistí zuby, posilňuje ďasná a zanechá svieži dych. A navyše zo zubov odstráni nežiaduce zafarbenie od kávy či čaju. Jej základ tvoria extrakty z čiernych ríbezlí a ľubovníka a prírodné vitamíny. Je jemne sladená xylitolom, ktorý navyše chráni chrup pred vznikom kazu.

Pasta jemne čistí zuby, odstraňuje z nich zvyšky potravín i nepríjemný povlak a zanecháva ich krásne hladké. Obsiahnuté sladké drievko ničí nežiaduce baktérie a predchádza tak vzniku zubného kazu. Extrakt z rebríčka či ľubovníka pomáha pri bolestiach zubov a ich precitlivenosti. Jemné brúsne zložky zo zubov šetrne odstránia nežiaducu pigmentáciu, a tým im navracajú prirodzenú belosť. Pasta sa zároveň stará aj o ďasná, chráni ich pred krvácaním či zápalmi a vďaka výťažku z ľubovníka ich upokojuje. Extrakt z čiernych ríbezlí či medu dodáva paste príjemnú chuť.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Silica, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Ribes Nigrum Leaf Water1), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil1), Citrus Limon Peel Oil1), Melissa officinalis flower/leaf/steam water1), Rosa Canina Fruit Oil1), Hypericum Perforatum Flower Extract1), Glycyrrhiza Glabra Root Extract 1), Mel Extract1), Achillea Millefolium Flower Water1), Disodium rutinyl disulfate1), Ascorbic Acid Polypeptide, Tocopherol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Caramel, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid, Limonene2), Cl 75120
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína