Eliah Sahil Ájurvédský pleťový peeling a maska 100 g

Eliah Sahil Ájurvédský pleťový peeling a maska 100 g

Ajurvédský pleťový peeling a maska v jednom obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek, které pokožku hydratují a regenerují. Jemný rostlinný prášek se zároveň stará o šetrnou exfoliaci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ajurvédský pleťový peeling a maska v jednom Eliah Sahil obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek, které pokožku hydratují a regenerují. Jemný prášek z mandlových skořápek a slupek z kakaových bobů se stará o šetrnou exfoliaci pleťových buněk. Peeling zlepšuje průtok krve a zároveň odstraňuje vrstvu suché kůže a nečistot. Zlepšuje tak vstřebávání účinných látek z masky. Po použití je pleť krásně hladká a zdravě zářivá.

Prášek z kořene rostliny maca obsahuje celou řadu antioxidantů a dalších účinných látek, které napomáhají rychlejší regeneraci pokožky, zabraňují jejímu poškozování a projevům stárnutí. Unavenou, našedlou barvu pokožky nahrazuje krásně zdravým, prozářeným a sjednoceným odstínem.

Prášek ze sušených brusinek má vysoký obsah vitaminu C a velký podíl ovocných alfa hydroxylových kyselin. Pomáhá eliminovat první vrásky a další nedokonalosti pleti. AHA kyseliny mají také schopnost regulovat produkci kožního mazu a tím stabilizovat rychle se mastící pokožku se sklony k akné.

Použití: Smíchejte 2 lžičky prášku v misce s vodou, dokud se nevytvoří pasta. Jemně pastou masírujte obličej a poté důkladně opláchněte.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Zea Mays Powder1), Zea Mays Seeds Flour1), Lac, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder1), Theobrama Cacao Shell Powder1), Lepidium Meyenii Root 1), Vaccinium Macrocarpon Fruit Powder1), Galactaric Acid

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: prášková

Obal: kovový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez vůně, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.eliah-sahil.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?