Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Eliah Sahil Ájurvédský pleťový peeling a maska 100 g

Eliah Sahil Ájurvédský pleťový peeling a maska 100 g

Ajurvédský pleťový peeling a maska v jednom obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek, které pokožku hydratují a regenerují. Jemný rostlinný prášek se zároveň stará o šetrnou exfoliaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédský pleťový peeling a maska v jednom Eliah Sahil obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek, které pokožku hydratují a regenerují. Jemný prášek z mandlových skořápek a slupek z kakaových bobů se stará o šetrnou exfoliaci pleťových buněk. Peeling zlepšuje průtok krve a zároveň odstraňuje vrstvu suché kůže a nečistot. Zlepšuje tak vstřebávání účinných látek z masky. Po použití je pleť krásně hladká a zdravě zářivá.

Prášek z kořene rostliny maca obsahuje celou řadu antioxidantů a dalších účinných látek, které napomáhají rychlejší regeneraci pokožky, zabraňují jejímu poškozování a projevům stárnutí. Unavenou, našedlou barvu pokožky nahrazuje krásně zdravým, prozářeným a sjednoceným odstínem.

Prášek ze sušených brusinek má vysoký obsah vitaminu C a velký podíl ovocných alfa hydroxylových kyselin. Pomáhá eliminovat první vrásky a další nedokonalosti pleti. AHA kyseliny mají také schopnost regulovat produkci kožního mazu a tím stabilizovat rychle se mastící pokožku se sklony k akné.

Použití: Smíchejte 2 lžičky prášku v misce s vodou, dokud se nevytvoří pasta. Jemně pastou masírujte obličej a poté důkladně opláchněte.

Ostatní kategorie: Pleťové čisticí masky

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236, www.eliah-sahil.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?