Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Eliah Sahil Ájurvédský tělový a vlasový olej Baobab, Bio 100 ml

Eliah Sahil Ájurvédský tělový a vlasový olej Baobab, Bio 100 ml

Ájurvédský tělový olej aktivně pečuje o pokožku celého těla i obličeje, podporuje její hydrataci a celkovou regeneraci. Ocení ho i ti, kteří trpí na akné nebo lupénku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
 
Ájurvédský tělový a vlasový olej Eliah Sahil Baobab je vhodný pro péči o pokožku těla, obličeje i vlasů. Olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů. Ty pokožku posilují a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a tak i před ztrátou elasticity a známkami předčasného stárnutí. Pomáhá posilovat a regenovat suché a poškozené vlasy.
 
Baobabový olej je bohatý na kyseliny palmitovou a linolovou, které mají na pleť výborné regenerační účinky. Pomáhají hojit drobné záněty i kožní problémy jako je akné či lupénka. Vysoké množství antioxidantů pomáhá pokožku posilovat a chránit jí tak před ztrátou elasticity a známkami předčasného stárnutí.
 
Značka Eliah Sahil používá při výrobě suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Produkty mají certifikaci ICADA a jsou vhodné pro vegany. Jejich heslem je „Objevte čistý svět“.
 

Použití: Malé množství oleje aplikujte na navlhčenou pokožku celého těla i obličeje a lehce rozetřete. Používejte pravidelně podle potřeby.

Ostatní kategorie: Vlasové oleje, Baobabový olej, No Poo výživa

Výrobce: ELIAH SAHIL Organic Care, Mariahilfstraße 29 Top 25 , 6900, Bregenz, Rakousko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil1)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Specifická označení: ájurvédské produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?