Jemně, žensky, přírodně

Jsou věci, o kterých se mnoho nemluví. Ženské záležitosti, které probíhají tak nějak pod povrchem. Pro tyhle skryté věci je právě příroda tím nejlepším řešením.

sleva až-20%
Tato akce již skončila!

Jemná péče

Jsou skrytá místa, která zasluhují pozornost. Intimní úkony, které probíhají za zavřenými dveřmi. Věci, o kterých se mnoho nemluví. Veskrze ženské záležitosti, které probíhají tak nějak pod povrchem. Jako vše hluboké, ženské a životadárné jsou často opomíjeny. Proto je právě příroda tím nejlepším řešením. Protože sama je také taková - je podstatou a prapůvodem všeho a přece se na to tak snadno zapomene.

Růži nebo měsíček?

Intimní hygiena myslí na ty necitlivější partie. Jemný mycí gel s růží nebo měsíčkem od francouzské značky Coslys přesvědčí jak složením, tak účinky. Navíc jsou skvělým mycím prostředkem pro citlivou pokožku obecně. Určitě by ve vaší koupelně neměly chybět.

5 dní není málo

A přitom je každý měsíc mnoho žen prožije v bolesti a nepohodlí. Pokud vás také děsí menstruace už několik dní předem, vyzkoušejte speciální produkty italské značky Argital. Jemná péče a směs éterických olejů působících na normalizaci hormonálních pochodů dovede ulevit a zmírnit nepříjemné stavy, které mohou menstruaci provázet.

Sladká depilace

Dosud vám možná přišla nepříjemná. Bolestivá nebo otravná. S cukrovou pastou je všechno jinak. Chuť na sladké sice nezažene, ale nežádoucích chloupků vás zbaví spolehlivě a bezbolestně. Navíc je to daleko snazší, než si myslíte a teď máte skvělou šanci to vyzkoušet.