Pro zahřátí na těle i na duši
Slevy až 14 %

Pro zahřátí na těle i na duši

Vyzrajte nad vlezlou zimou!

Když se vrátíte promrzlí z venkovní procházky na čerstvém vzduchu, není nad to zachumlat se do teplé deky, dát si šálek horkého čaje, k tomu něco dobrého a nechat rozproudit teplo do celého těla. Nebo raději zvolíte romantiku ve dvou u sklenky dobrého vína či jsou v plánu žhavější chvilky? Myslíme na všechno. 

Až 11% slevy na čaje Naturalis

Sypané čaje Naturalis vynikají svou chutí, vůní i kvalitou. Elegantní plechová dóza se navíc stane příjemným a nenásilným doplňkem každé kuchyně.

Čaje Ecce Vita a Organic India

Jsou lahodné, zdravé, osvěžující. Čaje, které mají příznivý vliv na zdraví a celkovou vitalitu těla si najdu cestu ke každému čajomilci, který ocení jejich kvalitu.

Čaje English Tea Shop a Fluidum Té

Věnujte čaje vytříbené kvality. Dopřejte opravdu gurmánský zážitek všem milovníkům lahodného čaje, kteří ocení prvotřídní chutě a podmanivé vůně nebo si tento neopakovatelný zážitek dopřejte sami sobě.

Přeneste se na chvíli do Anglie s English Tea Shop

Přeneste se na chvíli do Anglie s English Tea Shop

Milujete chuť a vůni právě zalitého horkého šálku čaje? My v BIOOO ano! Proto prodáváme mnoho různých druhů, které si můžete vychutnat kdykoli potřebujete horké objetí s příjemnou vůní ovoce či bylinek. Jednou z firem, které najdete u ná...
čaj, český startup čaj, Fluidum Té, připravený čaj

Čajová revoluce: Fluidum Té

Příprava pravého čaje je poměrně složitá, protože každý druh potřebuje správnou teplotu vody a přesnou dobu louhování. Fluidum Té přichází s revoluční metodou, díky které si můžete vychutnat perfektní čaj kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte ohř...

Čaje od Klasek Tea a Matcha Tea

Výběr zaměřený speciálně na milovníky černého čaje, zeleného čaje, Rooibos, kvalitního Matcha tea a čaje Masala. Čaje v originálních elegantních dózách potěší i jako praktický dárek.

Čaje od Numi Organic Tea

Numi Organic Tea se pyšní vysokou prestiží svých čajů. A to díky ultimátní kvalitě použitých surovin a vynikajícím  chutím čajů a čajových směsí. Jaký si vyberete vy?

Filantropické Numi čaje

Koho by napadlo, že pouhým šálkem čaje lze podpořit stovky životů po celé naší matičce Zemi? No, s Numi čaji se vám to lehce podaří, neboť nesou Fair Trade certifikaci. Tento certifikát většina z nás zná především jako spravedlivý obchod...

Čaje a kávy Pukka, Sonnentor a DNM

Ájurvédský čaj nebo káva povzbudí tělo i duši, potěší chuťové pohárky, příznivě působí na zažívání a prohřejí organismus. Ochutnejte a poznáte, že jeden takový šálek dokáže vskutku divy.

Něco dobrého k čaji

K šálku dobrého čaje nebo lahodné kávy jednoznačně patří i něco sladkého k zakousnutí. Podlehněte našim novinkám. Poctivé sušenky rozmanitých příchutí si podmaní vaše chuťové pohárky.

Čokolády Ajala

Ajala - česká, ručně vyráběná poctivá čokoláda

Ajala je čokoládová manufaktura z Brna. Jejím cílem není honba za ziskem, nýbrž snaha poukázat na to, jak DOOPRAVDY chutná pravá, nefalšovaná čokoláda, která ve své podstatě není jen nezdravou sladkostí, ale skutečnou potravinou plnou prosp...

Zahřejte se spolu

Máte na dlouhé zimní večery peprnější plány? Ať už pod dekou nebo bez ní, nejrychleji a nejpříjemněji vás zahřeje tělesné teplo… Zahoďte stud a buďte připraveni na všechno. Naše veganské kondomy padnou každému a spolehlivě vás ochrání, organické lubrikační gely navíc zvýší potěšení z intimního požitku.

Proč používat veganské kondomy Glyde

Proč používat veganské kondomy Glyde

Proč veganské kondomy? Důvodů je hned několik, jsou prosté živočišných složek, zdraví prospěšnější, šetrnější k pokožce, netestované na zvířatech. Je to otázka životního stylu, kdy přemýšlíme nejen nad kosmetikou, ekodrogérií, bio potravi...
Produkty od Good Clean Love

Good Clean Love: pro spokojený sexuální život

Good Clean Love. To je značka přinášející na trh revoluční přístup k ženskému intimnímu pohodlí a sexuálnímu zdraví. Vznikla téměř před dvěma desítkami let na impuls jedné ženy, která měla strasti v partnerském i intimním životě, takže...

Rozprouděte krev dobrým vínem

Zahřejte se nad sklenkou červeného vína, které je v zimních měsících vždy dobrou volbou. Přijde vhod po výtečné večeři, k zobání u televize nebo při romantických chvílích ve dvou. 

Komfortní spánek v teple

Pro malé i velké máme na výběr z přikrývek a polštářů z poctivé, pečlivě vybrané ovčí vlny s jemnou, povrchovou bavlněnou látkou. Všechny lůžkoviny jsou krásně teplé, měkké a zároveň prodyšné.