Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Matcha Tea Matcha Premium Bio

Matcha Tea Matcha Premium Bio

Jemný prášek ze zeleného čaje je unikátním spojením chuti a síly. Díky prvotřídní kvalitě čajových lístků má vynikající účinky a dokáže působit jako spolehlivá náhrada kávy. Výhodou je i praktické balení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Matcha Tea Premium Bio je exkluzivní, prvotřídní typ zeleného japonského práškového čaje.

Výhodou je praktické balení po 20 jednotlivých sáčcích, které lze pohodlně přibalit do školní brašny nebo pracovní tašky.

Matcha Tea Premium Bio je velmi vhodný jako kvalitní, energetická náhražka kávy.

Tento typ čaje Matcha je koncentrovanější než jeho sesterský Matcha Tea Harmony a obsahuje více aminokyselin a teofylinu. 

Matcha Tea Premium Bio je sbíraný ručně, lístky jsou vybrány co nejzelenější, což zaručuje jeho nejvyšší možnou kvalitu, sílu a chuť.

Tento druh čaje Matcha je určený výhradně pro popíjení. 

Matcha Tea Premium Bio je unikátní tím, že se pěstuje výhradně v japonské oblasti Nishio.

Příprava: Matcha čaj obecně se zalívá studenou vodou, aby se teplem nezničily cenné látky v něm obsažené. Nejlépe vám k rozmíchání Matcha čaje poslouží šikovný shaker anebo tradiční čajová metlička chasen.

Tip: Jako doprovodný úkon podávání matcha čaje můžete provést japonský čajový obřad. Při něm se k rozmíchání čaje Matcha používá tradiční čajová miska, v které se zelený prášek rovnoměrně rozmíchá čajovou metličkou chasen. Díky tomuto způsobu přípravy získáte jemný, avšak účinný a chutný nápoj.

Výrobce: Kyosun s.r.o., U Elektry 203/8 , 19000, Praha 9, Česká republika , tel: +420 725 421 064

Nenašli jste to pravé? Co tohle?