Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!
 Pjur: Rtěnky s duší, které sluší
Novinka

Pjur: Rtěnky s duší, které sluší

Novinka. Vaše rty si je zamilují!

Tato akce již skončila!

Rtěnky od Pjur

Přírodní rtěnky slovenské značky Pjur jsou 100% veganské, pjur svým složením a balené v efektních eko obalech. Vybírat můžete z 15 odstínů pojmenovaných po inspirativních ženách, které jsou jejich tváří. Jakou zvolíte vy?

Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nadčasovým růžovo fialovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým červeným odstínem je vhodná pro odvážné na den a pro všechny na večer. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným oranžovo červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a jemným oranžovo červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným měděno červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a jemným světle oranžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným hnědo růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a světlým, hnědo růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným starorůžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným fuchsiově růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a tmavším červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a nádherným světle růžovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým oranžovo červeným odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Novinka
559 Kč
Přírodní rtěnka s rostlinnými oleji a vosky, malinovou vůní a sytým, tmavě vínovým odstínem je vhodná na každý den. Je veganská a zabalená v recyklovaném papíru.
Všechny BiOOO prodejny jsou stále otevřené