Lunette AKČNÍ BALÍČEK SLEVA 30%

Lunette AKČNÍ BALÍČEK SLEVA 30%

  • Značka: Lunette
  • Balení: 1 ks kalíšek, 250 ml mýdlo
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

OBSAH AKČNÍHO BALÍČKU: LUNETTE čirý menstruační kalíšek vel. 1 a mýdlo na ruce PIEN za cenu 651 Kč namísto 930 Kč! SLEVA 30% AKCE JE ČASOVĚ OMEZENA, PLATÍ OD 11.11.2011 do vyprodání připravených balíčků. Lunette je menstruační kalíšek vyrobený z lékařského silikonu ve Finsku. Je navržen tak, aby jeho čištění bylo snadné, vnitřek kalíšku je hladký a stopka usnadňující vyjmutí je rovná a plná. Z vně

OBSAH AKČNÍHO BALÍČKU: LUNETTE čirý menstruační kalíšek vel. 1 a mýdlo na ruce PIEN za cenu 651 Kč namísto 930 Kč!
SLEVA 30%
AKCE JE ČASOVĚ OMEZENA, PLATÍ OD 11.11.2011 do vyprodání připravených balíčků.


Lunette je menstruační kalíšek vyrobený z lékařského silikonu ve Finsku. Je navržen tak, aby jeho čištění bylo snadné, vnitřek kalíšku je hladký a stopka usnadňující vyjmutí je rovná a plná. Z vnějšku jsou na spodní části kalíšku rýhy, které usnadňují uchopení. Pro zrušení podtlaku, který vznikne přilnutím kalíšku ke stěnám pochvy při správném zavedení, je nutné při vyjímání kalíšek ve spodní části trochu zmáčknout. Tato část kalíšku Lunette je měkčí než ostatní části a zmáčknutí je tak jednodušší. Otvory pod horním okrajem kalíšku jsou u Lunette umístěny výše než u ostatních menstruačních kalíšků a to umožňuje lépe využít objem kalíšku a vyprazdňovat ho méně často. Jsou také o něco větší než u většiny ostatních kalíšků a nedochází tak často k jejich ucpání.

Model 1 je určen ženám se slabou nebo středně silnou menstruací, mladým ženám nebo těm, které ještě neměly pohlavní styk. Má průměr 41 mm a délku 47 mm, obsah kalíšku je 25 ml. Je zakončen 25 mm dlouhou stopkou.

barva: čirá s bílým zákalem
balení: papírový obal

použití: Výrobce doporučuje vyvářet kalíšek po dobu pěti minut před začátkem a po skončení menstruace.

země původu značky: USA
charakteristika značky: V roce 2004 si Heli Kurjanen koupila ve Finsku menstruační kalíšek. Byla jím nadšená, ale zároveň při používání objevila maličkosti, které jí nevyhovovaly. Rozhodla se proto navrhnout vlastní design kalíšku. Tak vznikl Lunette, který se už v roce 2005 začal prodávat ve Finsku a dnes je možné ho koupit v mnoha státech Evropy, v USA, Austrálii a Novém Zélandu. Má užší rozměr (vhodný i pro mladé dívky), zcela hladký povrch - tím je snadnější údržba a je pružnější než ostatní typy. Dá Vám pocit svobody ať jste kdekoliv. Má zcela jednoduché použití (vyprázdní se 2-4 krát za den, opláchne se a znovu zavede). Je hypoalergení a ekologický, vydrží až 10 let. Vybrat si můžete ze dvou velikostí a různých barev.

kontakt na výrobce:
Lunette U.S.
P.O. Box 981762
Park City, UT 84098
USA
www.lunette.com

Mýdlo pro kadodenní jemnou péči o intimní partie. Přírodní hypoalergenní gel neobsahuje barviva ani parfémy, které by pH pokožky posouvaly do úrovně zásaditosti. Obsahuje až 80% koncentrát mléčné syrovátky, čistící složky (z kokosového a palmového oleje), rostlinné výtažky a zklidňující panthenol. Gel pomáhá efektivně očistit pokožku, má antibakteriální a relaxační účinek. Nezpůsobuje podráždění pokožky ani pocit sucha. Budete se cítit svěží a v pohodlí.

certifikáty:
vhodné pro: suchou pokožku, normální pokožku
konzistence: lehká krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Vymáčkněte malé množství gelu do dlaně, jemně naneste na intimní partie a důkladně je opláchněte vlažnou vodou směrem dozadu.
složení: Quark whey concentrate, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-5 Carboxylate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Glycerin, Panthenol, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

země původu značky: Lotyšsko
charakteristika značky: Pien - mléčná péče je první řada výrobků tělové péče na světě založená na koncentrované čisté mléčné syrovátce z Lotyšských kravínů. Inspirací této řady se stala dávná historie. Již královna Kleopatra využívala mléko pro své zkrášlovací procedury a povědomí o delikátní změkčující čistící péči mlékem se uchovalo dodnes. Mléčná syrovátka má přibližně dvě stovky účinných látek pro naše tělo, především mléčné bílkoviny. Proto byl její pětinásobný koncentrát zvolen náhradou za vodu, kterou téměř veškerá kosmetika obsahuje. Syrovátka má stejnou hodnotu pH jako kůže, stabilizuje rovnováhu pokožky a Vy tak už nikdy nezažijete pocit suché pokožky. Syrovátka je získávána z lotyšských mléčných farem, a tím jsou podporováni místní producenti. Esence a konzervační látky použité při výrobě jsou přírodní nebo ekologicky vyrobené.

kontakt na výrobce:
SIA Cita Lieta
Braslas iela 27
Riga, LV-1084
Latvia
www.pienspa.lv

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Lunette, Kopsamontie 138, 35540 Juupajoki Finsko, tel: +358 50 3554 064, www.lunette.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: