Mastic spa Anti-age oční krém, Bio Eco 30 ml

Masticeye Cream

Mastic spa Anti-age oční krém, Bio Eco 30 ml

Masticeye Cream

Lehký krém pečuje o citlivou pokožku v okolí očí a podproje její správnou prokrvení i tvorbu kolagenu, a tak ji chrání před předčasnými známkami stárnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Anti-age oční krém Masticeye Cream Mastic Spa je 100% přírodní krém, který zklidňuje citlivou pokožku kolem očí a bojuje proti příznakům stárnutí. Vitamin C posiluje a stimuluje produkci kolagenu, čímž vyhlazuje a redukuje jemné oční vrásky.

Obsažené vitamíny A a E zlepšují cirkulaci krve a pozitivně působí na tmavé kruhy pod očima. Výtažky z měsíčku, heřmánku a mastichy rozjasňují a navrací pleti zdravou pěstěnou barvu. Oční krém obsahuje přírodní aktivní ingredience a neobsahuje chemické deriváty, minerální olej, parabeny ani silikon.

Použití: Aplikujte krém na okolí kolem očí a jemnými kruhovými pohyby vpracujte krém do pokožky. Používejte dvakrát denně, ráno a večer.

Upozornění: Skladujte krém mimo dosah dětí. Vyhněte se aplikaci přímo do očí. Pokud se vyskytne podráždění, konzultujte svého lékaře.

Typy pleti: anti age

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výrazné začervenání / Lucie 10. 10. 2014 12:35

Tento krém jsem začala používat. Byl to můj první oční krém na přírodní bázi. Bohužel se mi již po několika málo dnech pod jedním okem objevil červený flíček, který jsem krému nepřisuzovala. Po týdnu používání jsem však zaznamenala velice ošklivé začervenání celého očního okolí, proto jsem krém byla nucena přestat používat :-( Vše se spravilo ihned po ukončení používání.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?