Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 24 Mahasiddhartha 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 24 Mahasiddhartha 220 ml

  • Bez DPH 430 Kč

Tělový olej Mahasiddhartha podporuje přirozené funkce nervového systému. Používá se speciálně na masáže od pasu na horu. Redukuje hleny v hrudníku, bolesti na prsou a ochablost svalů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Masážní tělový olej č. 24 Mahasiddhartha Siddhalepa podporuje přirozené funkce nervového systému. Omlazuje a vypíná pokožku. Používá se speciálně na masáže od pasu na horu. Výtažky z pečlivě vybraných bylin pomáhají redukovat hleny v hrudníku, bolesti na prsou a svalovou ochablost. Olej je vynikající také jako podpůrný prostředek při problémech s plícemi a srdcem

Jméno tohoto oleje se dá volně přeložit jako posvátný Buddhův olej. Ajurvédští doktoři jej používají na masáže hrudníku, hlavy a při proceduře Shirodara. Při této proceduře dochází k aktivaci centra vitality, šesté čakry, takzvaného třetího oka. Masáž olejem  Mahasiddhartha uvolňuje svalové napětí, pomáhá při migrénách, bolestech hlavy a při dýchacích problémech a zahlenění hrudníku.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skrytá síla a energie. Sezamový olej obsahuje řadu účinných antioxidačních látek a také látky působící příznivě na nervovou soustavu. 

Použití: Rozehřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Oil, Asparagus Falcatus Extract, Sida Veronicaefolia Extract, Gmelina Arborea Extract, Aerva Lanata Extract, Tribulus Terrestris Extract

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?