Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 24 Mahasiddhartha 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 24 Mahasiddhartha 220 ml

Tělový olej Mahasiddhartha má základ ze sezamového oleje, který osvěžuje a vypíná pokožku. Je obohacený o bylinné výtažky, například z kotvičníku, který působí příznivě nejen na kůži, ale také svaly či imunitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní tělový olej č. 24 Mahasiddhartha Siddhalepa osvěžuje a vypíná pokožku. Používá se speciálně na masáže od pasu nahoru. Obsahuje výtažky z pečlivě vybraných bylin, například z kotvičníku zemního, který má mnoho pozitivních účinků nejen na pokožku, ale také na svaly, karadiovaskulární systém, dýchání či přirozenou obranyschopnost organismu. 

Jméno tohoto oleje se dá volně přeložit jako posvátný Buddhův olej. Ajurvédští lékaři jej používají na masáže hrudníku, hlavy a při proceduře Shirodara. Při této proceduře dochází k aktivaci centra vitality, šesté čakry, takzvaného třetího oka. Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skrytá síla a energie. Sezamový olej také obsahuje řadu účinných látek chránících buňky těla před projevy oxidačního stresu.

Použití: Rozehřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?