Vedic Aroma Ayurvédská kolínská voda Pushkar

Vedic Aroma Ayurvédská kolínská voda Pushkar

Původní cena: 1439 Kč

Ájurvédská kolínská voda Pushkar vás zahalí do kořeněné středně těžké vůně myrhy a koriandru, která potěší nejenom smysly, ale i tělo.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ájurvédská kolínská voda Vedic Aroma Pushkar vás zahalí do kořeněné středně těžké vůně myrhy a koriandru, která potěší nejenom smysly, ale i tělo. Vůně koření je navíc obohacena o tóny pryskyřice, devaterníku a dalších květin. Díky vysokému podílu kvalitních esenciálních olejů má osvěžující voda i příjemné aromaterapeutické účinky.

Kolínská voda využívá ve svém složení kombinaci esenciálních olejů, které nejenom lahodí vašemu nosu, ale také působí pozitivně na celé tělo. Podle ájurvédy je vůně Pushkar vhodná pro typ Váta, který harmonizuje a podporuje jeho aktivitu. Kořeněná vůně koriandru, vavřínu a myrhy se snoubí s uklidňujícím ylang ylang s kořenem kosatce. Kořeněná teplá vůně vás potěší a současně vás bude doprovázet po celý den díky kvalitnímu složení s vysokým obsahem esenciálních olejů.

Použití: Aplikujte na pulzní body těla kdykoliv během dne.

Výrobce: Maharishi Vedic Organics Europe Sagl, Via Laveggio 3, CH-6588 Stabio Švýcarsko, tel: + 41 (0)91 697 55 65, www.vedaroma.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?