Saloos Balzám bio karité Devatero kvítí 50 ml

Saloos Balzám bio karité Devatero kvítí 50 ml

Devatero kvítí je mimořádně účinný pomocník při akutních bolestech svalů a kloubů. Přináší rychlou úlevu při únavě a bolestech v oblasti krční páteře, uvolňuje ztuhlá ramena, namožená a bolavá záda.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Balzám bio karité Devatero Kvítí Saloos je nepostradatelným a mimořádně účinným pomocníkem při akutních bolestech svalů a kloubů. Vyvážená kombinace bio bambuckého másla, vzácných vosků, rostlinných a esenciálních olejů přináší rychlou úlevu při únavě a bolestech v oblasti krční páteře, uvolňuje ztuhlá ramena, namožená a bolavá záda.

Balzám prokrvuje, prohřívá pokožku a svaly. Pomáhá při drobných poraněních a výronech, zmírňuje otoky. Je vhodný k ošetření nohou a při nachlazení. Přináší rychlou úlevu nejen při bolestech, ale i při únavě. Poslouží i při masážích, kdy nahradí masážní olej.

Prokrvení a úleva od bolestí

Balzám bio karité Devatero kvítí Saloos je univerzálním produktem, který využijete doslova od hlavy k patě. Pečuje nejen o pokožku, ale působí na svaly, klouby a celý pohybový aparát díky svým uvolňujícím a prohřívacím vlastnostem. Díky tužší konzistenci je vhodný do kabelky či pro cestování, protože nehrozí, že se vám vylije v zavazadle.

Jemný balzám

Balzám má velice příjemnou konzistenci, která taje po kontaktu s přirozeně teplou pokožkou a výborně se vstřebává. Balzámová textura je na pleti velice příjemná a působí blahodárně na vysušenou či namáhanou pokožku. Balzám je intenzivní péčí s koncentrovaným obsahem účinných látek, které působí jak na pokožku, tak na hlubší tkáně.

Přírodní másla a oleje

Balzám neobsahuje vodu, díky tomu je dán větší prostor účinným látkám. Základ balzámu je tvořen bambuckým máslem, jehož výhodou je výborná snášenlivost všemi typy pokožky. Bambucké máslo je skvělým základem pro účinné ingredience, je vhodné i na citlivou či problematickou pleť a dobře proniká do pokožky. 

Při únavě a bolestech

Balzám ve variantě Devatero kvítí je vhodný pro všechny, kdo si chtějí či potřebují dopřát pořádné uvolnění. Jemný balzám pomocí masáže podpoří prokrvení svalů a podkožních tkání, čímž ulevuje od bolestí či ztuhlosti. Je vhodný při únavě, po náročné fyzické aktivitě či chronických bolestech pohybového systému. Navíc podporuje regeneraci a hojení, je proto vhodný i na drobná poranění či oděrky. 

Použití: Bambucké máslo je za pokojové teploty tuhé. Taje při teplotě 36-38°C. Malé množství másla dejte do dlaní a nechte rozpustit. Poté naneste na požadované oblasti a vmasírujte do pokožky.

Tip: Univerzální balzámy Saloos obsahují kromě kvalitního bambuckého másla další rostlinné a éterické oleje. Díky tomu je konzistence výsledného balzámu jemnější a rozpouští se snáze než čisté bambucké máslo. Přidané éterické a rostlinné oleje také poskytují pokožce efektivnější péči. Bambucký balzám je tak nejen úžasně provoněný, ale také dokáže vyřešit každý problém s pokožkou. Stačí si jen vybrat ten správný Saloos Balzám bio karité.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly

Typy pleti: normální pleť

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?