Nobilis Tilia Balzám eukalyptový, bio 50 ml

Nobilis Tilia Balzám eukalyptový, bio 50 ml

  • Bez DPH 202 Kč

Bio eukalyptový balzám se výborně vstřebává do pokožky a rychle účinkuje. Mentolová vůně usnadňuje dýchání a vykašlávání, proti vytrvalým bolestem hlavy či migrénám.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Základem bio eukalyptového balzámu Nobilis Tilia je bambucké máslo a sezamový olej. Díky tomu se balzám výborně vstřebává do pokožky a nese tak účinné látky rychleji ke krevním vlásečnicím. Mentolová vůně balzámu usnadňuje dýchání a vykašlávání a také působí proti vytrvalým bolestem hlavy či migrénám.

Kromě přírodního kafru a mentolu obsahuje balzám účinnou směs éterických olejů z borovice a tymiánu, které jsou výjimečné svými dezinfekčními účinky. Pomáhají uvolňovat a zklidňovat dýchací systém, usnadňují vykašlávání zároveň mají i celkové posilující účinky na celý organismus.

Používání eukalyptového balzámu také působí proti únavě, zbavuje stresu a melancholie. Příjemná mentolová vůně dokáže povzbudit mysl a nabudit k aktivitě a novým výkonům. Osvěžující vůně eukalyptu také dokáže zmírnit vytrvalé bolesti hlavy či ulevit od migrén.

Použití: Balzámem potírejte hrudník a záda při nachlazení a dechových obtížích, je vhodný i k masáži chodidel a k nanášení na akupresurní body. Balzám lze použít na spánky, dekolt a ramena pro osvěžení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Na bolavý hrudník / vevericka 20. 7. 2012 14:00

Sice je léto, ale na bolavý hrudník od kašle je to ta nejlepší pomoc. Uvolňuje svaly, trošku chladí a příjemná vůně eukalyptu mi momentálně pomáhá od ucpaného nosu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?