RaE Bambucké tělové máslo s vůní indického lotosu 50 ml

RaE Bambucké tělové máslo s vůní indického lotosu 50 ml

Bambucké tělové máslo s vůní lotosových květů pečuje o pokožku, zvláčňuje ji a chrání před předčasnými známkami stárnutí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bambucké tělové máslo indický lotos RaE se hodí pro všechny typy pleti. Je směsí kvalitního bambuckého másla, mandlového a kokosového oleje, a dodává tak pokožce vitaminy, minerály a nenasycené mastné kyseliny, které jsou důležité pro její kvalitní výživu a zdravý vzhled. Máslo má díky esenciálnímu oleji z indického lotosu omamnou květinovou vůni.

Bambucké máslo je jedním z nejlepších kosmetických prostředků pro udržení pevnosti a elasticity kůže. Je vhodné i pro velmi suchou pokožku. Hojí drobné ranky, zklidňuje pokožku po holení či epilaci a má antibakteriální účinky. Společně s mandlovým a kokosovým olejem dodává pokožce veškeré látky potřebné pro její výživu a hydrataci. Máslo je obohacené o vitamin E, který je mocným antioxidantem a chrání pokožku před předčasným stárnutím.

Použití: Malé množství másla nechte rozpustit v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku. Lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?