Logona Barva na vlasy, henna mahagon 100 g

Logona Barva na vlasy, henna mahagon 100 g

  • Bez DPH 232 Kč

Přírodní barva na vlasy v mahagonovém odstínu pro blond až středně hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich regeneraci díky kombinaci henny a bylin.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní barva na vlasy v mahagonovém odstínu pro blond až středně hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci díky kombinaci henny, pšeničného proteinu, jojobového oleje a směsi bylin.

Přírodní henna se používá pro barvení a péči o vlasy už od starověkého Egypta. Je hotovým zázrakem pro lámavé a poškozené vlasy. Reguluje činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodná pro suché i mastné vlasy. Hena vlasy přirozeně posiluje, zpevňuje a zabraňuje padání vlasů. Přidaný jojobový olej se spolu s pšeničným proteinem postarají o regeneraci a navrácení přirozeného lesku a pevnosti poškozeným vlasům.

Čistě rostlinné barvy Logona jsou složeny pouze z kvalitní henny (Lawsonia inermis) a dalších rostlin, které doladí barvený odstín a podpoří regeneraci vlasu i pokožky. Rostlinné barvy nepoškozují vlasy, protože do vlasu nepronikají, pouze se navážou na keratin ve vlasu obsažený. Výsledná barva je takto značné závislá na původní barvě vlasů a na individuálním stavu vlasu. Každým dalším barvením se vrstva rostlinné barvy na vlasu zvětšuje, takže barva může v důsledku častého barvení mírně tmavnout, ale také lépe chytá.

Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. V případě barvení šedin se doporučuje dvoufázové barvení.

Příprava: Barvu smíchejte s teplou vodou (pokud chcete intenzivnější barvu, smíchejte s černým čajem nebo přefiltrovanou silnou kávou) na jemnou kašičku. Před tím, než si obarvíte celou hlavu, proveďte zkoušku na skrytém pramínku vlasů. Pokud jste s výsledkem spokojeni můžete obarvit celou hlavu.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud máte poraněnou pokožku hlavy! Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder1), Beta Vulgaris (Beet) Root Powder, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Indigofera Tinctoria Leaf Powder, Cassia Auriculata Leaf Powder, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Algin, Parfum (Essential Oils)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Parfum (Essential Oils)

Barva: mahagonová

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Logona Hair Color

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělá barva / Barbora 3. 8. 2017 14:47

Dobře chytá i kryje, odstín je sytý (ale samozřejmě jako u každé henové barvy závisí výsledek hodně na původní barvě vlasů). Po zalití silným černým čajem je tmavší - víc do hněda, po zalití červeným vínem - víc do syté rudé až fialové. Mě se celkem rychle vymývá (ale to mi dělají všechny heny, mám odolné vlasy), ale protože vlasy neničí, naopak o ně pečuje, můžu se barvit klidně třeba každý týden. Časté barvení je možné i proto, že je to takový příjemný relaxační rituál, protože barva nesmrdí chemií, jako u normálních barev.

Logona Mahagon / Kateřina 13. 3. 2017 19:45

Produkt hodnotím velice kladně - jemnější prášek, zakryje i šediny, nádherný odstín

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?