Beco Pets Beco Bone Small

Beco Pets Beco Bone Small

S kostičkou z odolného 100% ekologického materiálu si váš pes užije spoustu zábavy, a navíc při ní krásně procvičí kousací svaly.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Beco Bone Small od značky Beco Pets je hračkou pro psy, se kterou si váš zvířecí mazlíček nejen užije spoustu zábavy, ale také si procvičí svaly v tlamě. Hračka je vyrobena ze 100% ekologického materiálu přírodního původu, který je velmi odolný, a vydrží tak dlouhou dobu. Beco Beno Small má krásnou, pastelově modrou barvu.

Beco Bone ve velikosti Small se hodí pro menší pejsky. Je vyrobena z rýžových slupek a je lehce ovoněná vanilkou. Tento přírodní materiál je velmi odolný vůči rozkousání, a vydrží tak dlouhou dobu. Kost Beco Bone se snadno udržuje čistá. Představuje zdravou, bezpečnou a maximálně ekologickou hračku, se kterou si váš zvířecí kamarád užije spoustu legrace, a zároveň při hře pořádně procvičí kousací svaly.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Plast z rýžových slupek, Přírodní aroma vanilky

Přebal: papírový

Zvířata: psi

Výrobce: Wannabeco Ltd., Franthorne Way, SE6 3BX London Velká Británie, http://www.becopet.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Beco Ball Small

Malý zelený míček pro psy Small je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.