Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Naturado Bílý jíl 300 g

Naturado Bílý jíl 300 g

Bílý jíl je přirozeně čisticí a antibakteriální. Hodí se zejména na pokožku trpící akné, ekzémy či lupénkou. Pleť zbaví nečistot a ponechá ji krásnou s hluboce vyčištěnými póry.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Francouzský bílý Naturado je nejjemnější ze všech kosmetických jílů, proto je vhodný na všechny typy pleti. Jeho čisticí a hypoalergenní schopnosti ocení hlavně lidé s problematickou a citlivou pletí. Bílý jíl má zklidňující účinky, takže jemně ošetří pokožku s akné, ekzémem nebo lupénkou. Dokáže zmírnit podráždění pokožky a zároveň ji pročistit, zvláčnit a regenerovat.

Bílý jíl velmi jemně, ale zároveň efektivně odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky z pokožky. Absorbuje přebytečnou mastnotu a předchází ucpávání pórů. Účinně redukuje kožní maz, proto prospívá nejen pleti, ale i vlasům, které se více mastí. V péči o vlasy je pak obzvláště vhodný pro citlivou pokožku hlavy. Po použití zanechá vlasy hebké a lesklé.

Použití: Smícháním vody a jílu jednoduše vytvoříte jemný pleťový peeling, pleťovou masku, zábal na vlasy nebo jílovou koupací lázeň.

Ostatní kategorie: Pleťové čisticí prášky, Prášky a jíly, Pleťové čisticí masky

Výrobce: Comptoir Provençal des Argiles (CPA), 124 rue Philémon Laugier, ZI Saint Martin , 83400, Hyères les Palmiers, Francie , tel: 04 94 00 66 20

Nenašli jste to pravé? Co tohle?