Rtěnky

Pokud jste milovnice dekorativního líčení, ale stejně tak vám záleží na ekologii a zdravém životním stylu, prohlédněte si naši nabídku rtěnek. Rtěnky nabízíme od několika výrobců, z nichž všichni kladou důraz na kvalitu použitých surovin, aby výsledné složení rtěnky dopomohlo nejen ke krásnému nalíčení, ale také správné výživě rtů. 

Heslem výrobců bio rtěnek je nabídnout co nejčistší přírodní výrobky bez potřeby vzdát se výsledné kvality produktu. Rtěnky těchto značek v sobě nejčastěji snoubí kvalitní přírodní másla, rostlinné oleje, a tudíž mají i příjemnou vůni a jsou šetrné ke kůži.

Můžete si vybrat z rtěnek několika barev, od přírodní Nude, až po korálově červenou či růžovou. Rtěnky nabízíme v perleťových, i matných odstínech a najdete u nás také praktická cestovní balení, která v sobě spojují rtěnku spolu s růží na tváře. Rtěnky v nabídce nebyly testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany.

Top produkty
Ere Perez Mrkvová tvářenka v kelímku - Hey  6,5 g
má šeříkově fialový odstín, snadno se roztírá a lze použít také jako oční stíny či pro zvýraznění rtů.
Poslední 2 ks!
912 Kč
puroBIO cosmetics Matná rtěnka 04 true magenta limited 4 g
rty hydratuje, má sytě červený odstín a krémovou texturu.
Poslední 4 ks!
452 Kč
Ere Perez Mrkvové multilíčidlo, Healthy 6,5 g
Mrkvová tvářenka si najde místo v každé kabelce i batůžku! Dodá smetanově karamelový odstín nejenom tvářím, ale také rtům. A je vhodná pro vegany.
Poslední 1 ks!
912 Kč
Seřadit produkty:
23 produktů
23 produktů
vymazat filtry