Bachovy esence kombinované

BIO kombinované esence jsou namíchány ze základních esencí a přísně v souladu s recepturou Dr. Edwarda Bacha. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Kombinované esence míchají jednotlivé květinové jednodruhové esence, a nabízí tak komplexní účinek kombinace jednotlivých esencí.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Negativní pocity
Složení
Užití
Cena
-
419 Kč
Bachova květová esence Menopauza je vhodná pro ženy v přechodu. Uvolňuje, působí relaxačně a harmonizuje duševní stav. Vyrobena je z přírodních bio esencí a 40% bio koňaku dle filozofie Dr. Bacha.
329 Kč
Speciální mix Bachových květových esencí působí harmonizačně a nabízí pomoc v přechodném období únavy, při změnách počasí nebo při ztrátě energie a únavě.
419 Kč
Esence Sebedůvěra/Self-Confidence je vhodná pro ty, kteří si nedůvěřují a trpí stydlivostí, opatrností a až přílišnou plachostí. Pomáhá najít vlastní hodnoty, sebedůvěru a dodat vlastní sílu a smělost.
334 Kč
Účinný pomocník v praktickém balení s jednoduchou aplikací propojuje Bachovu terapii s aromaterapií. Pomáhá bojovat s pokušením porušit své předsevzetí a vrátit se ke starým stravovacím zlozvykům.
334 Kč
Účinný pomocník v praktickém balení s jednoduchou aplikací propojuje Bachovu terapii s aromaterapií. Pomáhá překonávat nepříjemné pocity a projevy spojené s obdobím menopauzy, především návaly horka.