Numi Bylinný čaj Honeybush

Numi Bylinný čaj Honeybush

Bylinný čaj Honeybush vás okouzlí svou podmanivě medovou vůní a chutí, obsahuje prospěšné antioxidanty a chrání tělo před působením volných radikálů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochutnejte bylinný čaj Honeybush Numi vyrobený z organicky pěstovaného keře honeybush, je typický svou bohatou zemitou chutí se sladkými medovými tóny. Je bohatý na zdraví prospěšné antioxidanty, a jeho pravidelná konzumace brání organismus před působením volných radikálů a předčasným stárnutím buněk.

Bylinný čaj Honeybush je vhodný ke konzumaci kdykoliv během dne. Neobsahuje kofein, takže jej bez obav můžete pít i večer před ulehnutím. Honeybush je bohatý na vitaminy, minerální látky a antioxidanty, a je tak vhodným doplňkem zdravého životního stylu chránícím organismus před předčasným stárnutím buněk i civilizačními chorobami. Jeho podmanivá medová vůně a chuť si vás okamžitě získá.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrnku/šálku a přelijte vroucí vodou a nechte 5-6 minut louhovat.

Tip: Bylinný čaj Honeybush se výborně hodí také pro přípravu ledového čaje. Hotový čaj vychlaďte a nalijte do sklenice s ledem.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Honeybush1)

1) Organic agriculture

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?