Auroville Bylinný šampon 100 ml

Auroville Bylinný šampon 100 ml

  • Značka: Auroville
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Bylinný šampon Auroville díky vysokému podílu výtažků z Aloe vera regeneruje suché a poškozené vlasy. Aloe dodává vlasům i vlasové pokožce potřebnou dávku hydratace a výživy. Vlas je tak posílen od kořínku až po konečky, má uhlazenou strukturu, a navíc získává přirozený zdravý lesk.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný šampon Auroville díky vysokému podílu výtažků z Aloe vera regeneruje suché a poškozené vlasy. Aloe dodává vlasům i vlasové pokožce potřebnou dávku hydratace a výživy. Vlas je tak posílen od kořínku až po konečky, má uhlazenou strukturu, a navíc získává přirozený zdravý lesk.

Aloe vera je bohatá na množství vitaminů, aminokyselin, antioxidantů a dalších prospěšných látek. Díky tomu má výborné posilující účinky na suché lámavé a poškozené vlasy. Aloe dodává vlasům potřebnou hydrataci a zároveň ho posiluje a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a jemnou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou. Šampon je vhodný ke každodennímu použití.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Limon Peel Oil, Aloe Barbadensis Gel, Cynodon Doctylon Extract, Coco Monoethanolamide, Coco Diethanolamide, Alpha Olefin, Glycerin, Citric Acid

Možné alergeny: Citrus Limon Peel Oil, Citric Acid

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.