Pukka Čaj ayurvédský Lemon, Mandarin

Pukka Čaj ayurvédský Lemon, Mandarin

  • Bez DPH 115 Kč

Ajurvédský čaj Lemon & Mandarin spojuje osvěžující chuť citrusových plodů a aromatických bylinek do osvěžujícího nápoje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ajurvédský čaj Pukka Lemon & Mandarin spojuje osvěžující chuť citrusových plodů a aromatických bylinek. Štiplavá lékořice v kombinaci s citronovou trávou a meduňkou osvěží tělo i mysl i v těch nejparnějších letních dnech. Navíc je díky složení bez obsahu kofeinu tento čaj vhodný i pro děti a těhotné a kojící ženy.

Základ čaje tvoří lékořice, která má nejenom příjemnou štiplavo-nasládlou chuť, ale také působí blahodárně na zdraví. Posiluje organismus, napomáhá při chřipkách a virozách a také uvolňuje křeče hladkého svalstva. Lékořice v kombinaci s pomerančovou a citronovou kůrou, citronovou trávou, verbenou a meduňkou a mnohými dalšími bylinkami vytváří jedinečnou lehce nasládlou osvěžující chuť, která vás dokáže povzbudit a potěšit kdykoliv a kdekoliv.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 5 minut. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Lemon & Mandarin je výborný i jako ledový čaj. Uvařte čaj do velké konvice, nechte vychladit a před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek!

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?