Pukka Čaj ayurvédský Lively English Breakfast 20 ks

Pukka Čaj ayurvédský Lively English Breakfast 20 ks

Ayurvédský čaj Lively English Breakfast obsahuje pečlivě vybrané mladé listy černého čaje z vietnamského deštného pralesa. V kombinaci s ženšenem nabízí plnou a vyváženou chuť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Černý čaj Lively English Breakfast v sobě spojuje tradiční chuť černého čaje, lehce nasládlé lékořice a štiplavého ženšenu. Plná chuť čaje vás povzbudí, příjemně naladí a díky přirozenému obsahu kofeinu dokáže nahradit šálek ranní kávy. Navíc praktické čajové sáčky vám umožní dopřát si pauzu s čajem kdykoliv a kdekoliv.

Typická silná chuť černého čaje povzbudí tělo i smysly a přinese vám vlnu osvěžení, zatímco ženšen a lékořice vás příjemně naladí. Sytá chuť černého čaje je doplněna jemnými štiplavými tóny ženšenu a voňavé aromatické lékořice. Maca je bohatá na cukry, proteiny, škroby a esenciální minerály - jód a železo, pomáhá navracet organismus do rovnováhy, podporuje regulaci produkce enzymů a hormonů, posilňuje organismus, pomáhá zmírňovat únavu a zvýšit psychickou a fyzickou odolnost.

Osvěžující čaj Lively English Brekfast si můžete dopřát ke snídani i kdykoliv během dne, budete-li potřebovat příval pozitivní energie.

Příprava: Zalijte čerstvě uvařenou vodou a luhujte po dobu 3 minut.

Skladování: Skladujte v suchu a chladnu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Listy vietnamského černého čaje Nam Lanh, Kořen lékořice, Kořen ženšenu, Pražený kořen maca

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?