Nobilis Tilia Čaj předporodní 50 g

Nobilis Tilia Čaj předporodní 50 g

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 50 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 47 Kč

Předporodní čaj obsahuje vyváženou směs maliníku a jahodníku. Listy těchto bylin usnadňují porod a zmírňují porodní bolesti. Obsažené třísloviny v čaji mají příznivý vliv na průběh druhé doby porodní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Předporodní čaj Nobilis Tilia obsahuje vyváženou směs maliníku a jahodníku. Listy těchto bylin tradičně usnadňují porod a zmírňují porodní bolesti. Obsažené třísloviny v čaji mají příznivý vliv na průběh druhé doby porodní.

Obsažené třísloviny v čaji mají příznivý vliv na průběh druhé doby porodní, tedy na samotný porod. Mohou také vyvolat stahy dělohy a napomoci tak zejména ženám, jejichž předpokládaný termín porodu už uplynul.

Pomocník při porodu

Období očekávání miminka je sice nejradostnější dobou v životě ženy, leč může jej provázet řada větších či menších nepříjemných komplikací. Tento čaj ze směsi bylinek prospívá zejména v období těsně kolem porodu a díky přírodním ingrediencím prospěje jeho hladkému průběhu. Díky své lahodné chuti také podpoří vaše pozitivní myšlenky a příjemně vás naladí. 

Aby vše probíhalo hladce

Bylinný čaj určený pro předporodní období vám tak pomůže bez nutnosti využívat chemické doplňky stravy či léky a podpoří příjemný zážitek z porodu. Výtažky z listů jahodníku a maliníku se používají již od pradávna v tradičním léčitelství a dokážou usnadnit průběh porodu. Zároveň zmírňují porodní bolesti a přinášejí skutečnou úlevu. 

Zmírnění bolestí

Čaj Nobilis Tilia tak podporuje správnou funkci vašeho těla a díky obsahu tříslovin zároveň stimuluje děložní stahy. Díky tomu tak ve druhé době porodní usnadňuje samotný porod a jistě se hodí také pro maminky, které se obávají přenášení. Díky tomuto bylinnému čaji lépe zvládněte náročné období porodu a budete se moci plně těšit z nově narozeného potomka. 

Použití: Jedna rovná polévková lžíce se přelije 1/4 litrem vroucí vody, nechá se v zakryté nádobě 15-30 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Dávkování: 3-4 hrnky denně od 34. týdne těhotenství.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Maliník list, Jahodník list

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výtečný / Ivana 15. 2. 2016 18:54

Tento čaj je velmi lahodný. Měla jsem i čaj jen z maliníku (bez jahodníku) od jiného výrobce a ten se mi zdál takový trochu nahořklý. Přitom se měl louhovat o 7-22 minut méně než tento. Nobilis Tilia je sice ve stejném množství o trochu dražší, ale za to si na něm člověk více pochutná.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?