Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Čaj předporodní 50 g

Nobilis Tilia Čaj předporodní 50 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Předporodní čaj obsahuje vyváženou směs maliníku a jahodníku. Listy těchto bylin usnadňují porod a zmírňují porodní bolesti. Obsažené třísloviny v čaji mají příznivý vliv na průběh druhé doby porodní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Předporodní čaj Nobilis Tilia obsahuje vyváženou směs maliníku a jahodníku. Listy těchto bylin tradičně usnadňují porod a zmírňují porodní bolesti. Obsažené třísloviny v čaji mají příznivý vliv na průběh druhé doby porodní.

Obsažené třísloviny v čaji mají příznivý vliv na průběh druhé doby porodní, tedy na samotný porod. Mohou také vyvolat stahy dělohy a napomoci tak zejména ženám, jejichž předpokládaný termín porodu už uplynul.

Pomocník při porodu

Období očekávání miminka je sice nejradostnější dobou v životě ženy, leč může jej provázet řada větších či menších nepříjemných komplikací. Tento čaj ze směsi bylinek prospívá zejména v období těsně kolem porodu a díky přírodním ingrediencím prospěje jeho hladkému průběhu. Díky své lahodné chuti také podpoří vaše pozitivní myšlenky a příjemně vás naladí. 

Aby vše probíhalo hladce

Bylinný čaj určený pro předporodní období vám tak pomůže bez nutnosti využívat chemické doplňky stravy či léky a podpoří příjemný zážitek z porodu. Výtažky z listů jahodníku a maliníku se používají již od pradávna v tradičním léčitelství a dokážou usnadnit průběh porodu. Zároveň zmírňují porodní bolesti a přinášejí skutečnou úlevu. 

Zmírnění bolestí

Čaj Nobilis Tilia tak podporuje správnou funkci vašeho těla a díky obsahu tříslovin zároveň stimuluje děložní stahy. Díky tomu tak ve druhé době porodní usnadňuje samotný porod a jistě se hodí také pro maminky, které se obávají přenášení. Díky tomuto bylinnému čaji lépe zvládněte náročné období porodu a budete se moci plně těšit z nově narozeného potomka. 

Použití: Jedna rovná polévková lžíce se přelije 1/4 litrem vroucí vody, nechá se v zakryté nádobě 15-30 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Dávkování: 3-4 hrnky denně od 34. týdne těhotenství.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?