Organic India Čaj Tulsi Brahmi, sypaný 100 g

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, sypaný 100 g

  • Bez DPH 173 Kč

Sypaný bylinný čaj Organic India Tulsi Brahmi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a zvyšuje jeho vitalitu i bez potřeby kofeinu. Obsažené bylinky totiž přírodní cestou organismus posilují a navozují fyzickou pohodu. Kromě toho čaj i podporuje zdraví celého organismu a harmonizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Bylinný čaj z tulsi a brahmi, nebo-li bazalky posvátné a pupečníku asijského, osvěžuje organismus díky lístkům a květům bazalky posvátné. Obzvlášť bazalka je bohatá na množství antioxidantů, které celé tělo povzbuzují, dodávají novou energii a současně chrání organismus před známkami předčasného stárnutí, zatímco pupečník organismus regeneruje a posiluje.

Pravidelná konzumace čaje pomáhá udržet psychické i duševní zdraví, regeneruje síly a pozitivně ovlivňuje paměť. Působí proti strachu i úzkosti, pomáhá lépe zvládat mentální stres. Obsažené antioxidanty také posilují imunitní systém a chrání tělo před negativními dopady stresu.

Použití: 1 čajovou lžičku bylinné směsi přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3 - 4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Pupečník asijský1), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)

1) Organic agriculture

Konzistence: sypká

Obal: kovový

Potraviny: s příchutí

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?