Yogi Tea Čaj Women´s Energy

Yogi Tea Čaj Women´s Energy

Bylinný čaj Women's Energy díky obsahu maliníku přispívá k pohodě v období menstruace, zatímco další bylinky harmonizují trávení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Yogitea Women's Energy vás příjemně osvěží díky kombinaci bylinek a koření. Obsahuje například mátu, maliník, lékořici či zázvor. Čaj má díky ibišku tonizační účinky, posiluje vitalitu a také pomáhá vylučovat vodu z těla. Uleví od pocitu těžkých nohou, kromě toho působí příznivě na činnost cév. Lékořice přispívá k duševní pohodě a pozitivně ovlivňuje reprodukční systém.

Čaj Women´s Energy obsahuje také maliník, který je známý tím, že pomáhá ženám udržovat celkovou pohodu před menstruací i během ní a také v menopauze. Maliník také spolu s mátou, skořicí, zázvorem nebo černým pepřem pozitivně působí na trávení a hřebíček pak podporuje chuť k jídlu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při přecitlivělosti či alergii na ibišek.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje, Hormony a ledviny, Psychika

Užití: vnitřní

Výrobce: Golden Temple Natural Products, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburg Německo, tel: +49 (0)40 - 42 30 11-77, www.yogitea.eu

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ibišek1), Lékořice1), Máta peprná1), Maliník list1), Černý Pepř1), Extrakt z kořene anděliky lékařské, Skořice1), Zázvor1), Kardamom1), Hřebíček1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?