Golden Temple Čaj Yogitea Bright Mood

Golden Temple Čaj Yogitea Bright Mood

Ájurvédský bylinný čaj Yogi Tea Bright mood je skvělým společníkem pro povzbuzení těla i mysli, mírní dopady stresu a napětí každodenního života. Kombinace osvěžujícího koření a bylinek skvěle chutná a také uklidňuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ájurvédský bylinný čaj Yogi Tea Bright mood je skvělým společníkem pro povzbuzení těla i mysli, mírní dopady stresu a napětí každodenního života. Kombinace osvěžujícího koření a bylinek nejenom skvěle chutná, ale také vás uklidní, příjemně naladí a zpříjemní chvíle relaxace.

Bylinný čaj v sobě spojuje množství koření, jako je sladká voňavá skořice, štiplavý zázvor, aromatický fenykl, lékořice a kardamom s lístky jemné osvěžující bazalky, uklidňující levandule a květu řebříčku. Jedinečná kombinace bylinek a koření tvoří jemnou svěží chuť, která vám dodá novou energii, zklidní rozbouřenou mysl a pomůže se lépe vyrovnat se stresem. Povzbudivé aroma čaje je skvělým společníkem pro chvíle relaxace a odpočinku, zlepší vám náladu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Skořice1) (17 %) , Zázvor1), Fenykl1), Anýz1), Lékořice1), Kardamom1), Chmel šištice1), Pomerančová kůra1) (3 %) , Bazalka1), Extrakt z pomerančové kůry, Černý Pepř1), Levandule květ1), Pískavice1), Řebříček obecný květ1), Hřebíček1), Extrakt ze skořice1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Golden Temple Natural Products GmbH, Kehrwieder 8, D-20457 Hamburgl Německo, www.yogitea.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.