Weleda Calendula mast 25 g

Weleda Calendula mast 25 g

Měsíčková mast je vhodná pro ošetření podrážděné a špatně se hojící pokožky. Zklidňující měsíček spolu se sezamovým olejem a ochranným lanolinem poraněnou pokožku zklidní a urychlí regeneraci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Měsíčková mast Weleda je vhodná pro ošetření podrážděné a špatně se hojící pokožky. Zklidňující měsíček lékařský spolu s výživným sezamovým olejem a ochranným lanolinem podrážděnou a poraněnou pokožku zklidní a urychlí její regeneraci.

Měsíčková mast je výborným pomocníkem pro špatně se hojící rány, jizvy, popáleniny a drobné řezné ranky. Měsíček totiž nejenže zmírňuje svědění a podráždění, ale také zrychluje hojení postiženého místa.

Včelí vosk v kombinaci s jojobovým olejem vytvářejí na pokožce ochranný film, který brání ztrátě potřebné výživy a hydratace. Vosk navíc chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy.

Všestranná mastička

Mast Calendula od Weledy je šikovným malým pomocníkem, který vám pomůže v mnoha situacích. Díky silným zklidňujícím schopnostem se jedná o univerzální přípravek, který je vhodný pro ošetření podrážděné pokožky či drobných poranění. Mast Calendula obsahuje pouze účinné přírodní ingredience, a tak nehrozí, že budete své tělo zatěžovat zbytečnou chemií.

Rychlé zklidnění

Mast Calendula je tak skvělým přípravkem první pomoci, který se vám bude hodit jak pro běžný den, tak díky praktickému balení i na cestování. Přírodní mast oceníte například při spálení pokožky, na kterou působí jako blahodárný balzám a ihned zmírňuje nepříjemné pálení. Při poštípání hmyzem pak rychle zklidňuje postižené místo a chrání proti svědění. 

Kouzelný měsíček

Díky obsahu výtažku z měsíčku lékařského tak mast zároveň urychluje hojení a přirozenou regenerační schopnost pokožky. Měsíček je přímo zázrakem na podrážděnou pokožku, zmírňuje zarudnutí a pálení. Mast se snadno nanáší a nezanechává ulepený povrch, můžete ji použít opakovaně podle potřeby. Díky obsahu lanolinu a včelího vosku zároveň vytváří i neviditelný ochranný film.

Použití: Měsíčkovou mast aplikujeme na postižená místa několikrát denně podle potřeby. Používáme do úplného zhojení rány.

Upozornění: Mast nepoužívejte na čerstvá otevřená poranění. První aplikaci provádějte vždy, až rána zaschne.

Ostatní kategorie: Přírodní léčba zranění

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?