Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

English Tea Shop Černý čaj Lapsang Souchong, bio

English Tea Shop Černý čaj Lapsang Souchong, bio

80
Momentálně vyprodané na e-shopu

Černý porcovaný čaj  Lapsang Souchong vás potěší svou typickou chutí s jemným kouřovým aroma. Lehká avšak sytá chuť černého čaje vás potěší a obsažený tein vám dodá novou energii.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Černý porcovaný čaj Lapsang Souchong English Tea Shop vás potěší svou typickou chutí s jemným kouřovým aroma. Kvalitní čínský čaj se sklízí ručně a poté se suší kouřem z borovicového dřeva, díky kterému získává svou typickou chuť i vůni. Lehká avšak sytá chuť černého čaje vás potěší a obsažený tein vám dodá novou energii.

Černý čínský čaj má specifickou chuť s citelným kouřovým aroma, mnohdy se mu proto přezdívá uzený čaj. Díky tomuto netradičnímu způsobu zpracování získávají čajové lístky zvláštní barvu, stejně tak i výsledný čajový nálev. Je syté medové barvy, s jemnými tóny a chutí longanu, borovice a whisky.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Z blogu (2)

Čajový miniprůvodce

Přeneste se na chvíli do Anglie s English Tea Shop

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?