Fudco Černý čaj s kardamomem

Fudco Černý čaj s kardamomem

  • Bez DPH 110 Kč

Spojení černého čaje a nasládle kořeněných tónů kardamomu nabízí neobvyklý chuťový zážitek a zároveň působí příznivě na zažívání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Směs černého čaje a kardamomu vás překvapí neotřelou kombinací, kořeněnou vůní a osvěžující chutí. Černý čaj s kardamomem Fudco nabízí tradiční požitek teplého nápoje. Kombinace černého čaje s kardamomem je překvapivá, osvěžující, a navíc přispívá ke správnému zažívání. Černý čaj je také bohatý na antioxidanty a bojuje proti volným radikálům i předčasnému stárnutí organismu.

Příprava: Vždy použijte čerstvou studenou vodu, kterou převařte a horkou vodou zalijte čajový pytlík. Louhujte maximálně pět minut, delší louhování vede k uvolňování tříslovin z čaje, ty mají neblahý vliv na naše zažívání a také ovlivňují výslednou chuť čaje. Šálek čaje si poté dochuťte, jak uznáte za vhodné. Mléko nebo smetanu, cukr nebo med, citron nebo ovocný sirup? Záleží už jen na vás.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý čaj, Kardamom

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road, NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 0208 459 0909, www.fudco.net

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?