Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Fudco Černý čaj s kardamomem

Fudco Černý čaj s kardamomem

Spojení černého čaje a nasládle kořeněných tónů kardamomu nabízí neobvyklý chuťový zážitek a zároveň působí příznivě na zažívání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dopřejte si v chladných dnech hrnek horkého kořeněného čaje, který vás zaručeně zahřeje. Směs černého čaje a kardamomu od značky Fudco vás překvapí neotřelou kombinací, kořeněnou vůní a osvěžující chutí bez obsahu umělých dochucovadel.

Černý čaj s kardamomem Fudco nabízí tradiční požitek teplého nápoje. Kombinace černého čaje s kardamomem je překvapivá, osvěžující a příjemně vás zahřeje po návratu ze zimní procházky. Kardamom navíc přispívá k optimálnímu trávení i normální činnosti imunitního systému.

 

Příprava: Vždy použijte čerstvou studenou vodu, kterou převařte a horkou vodou zalijte čajový pytlík. Louhujte maximálně pět minut, delší louhování vede k uvolňování tříslovin z čaje, ty mají neblahý vliv na naše zažívání a také ovlivňují výslednou chuť čaje. Šálek čaje si poté dochuťte, jak uznáte za vhodné. Mléko nebo smetanu, cukr nebo med, citron nebo ovocný sirup? Záleží už jen na vás.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST, Willesden, London, Velká Británie , tel: 0208 459 0909

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?