CdVet Čistič orgánů intenzivní, Toxisan 50 ml

CdVet Čistič orgánů intenzivní, Toxisan 50 ml

  • Značka: CdVet
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Intenzivní čistič orgánů Toxisan je přírodní tekutý doplněk výživy pro psy a kočky z bylin a bylinných tinktur, který intenzivně podporuje správnou funkci čistících orgánů (játer a ledvin) a trávicího ústrojí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Intenzivní čistič orgánů Toxisan cdVet je přírodní tekutý doplněk výživy pro psy a kočky z bylin a bylinných tinktur, který intenzivně podporuje správnou funkci čistících orgánů (jater a ledvin) a trávicího ústrojí.

Ostropestřec chrání játra před vlivem toxinů a podporuje jejich detoxikaci, jinan zajišťuje správné prokrvení a kopřiva se zlatobýlem podporují metabolismus a rozšiřují cévy. Bříza a měsíček se pak postarají o pročištění těla, čistí krev a zbavují otoků.  

Játra a ledviny jsou hlavní čistící orgány látkové výměny, které při přetížení náporem přílišného množství syntetických látek, jako jsou antibiotika, syntetické medikamenty, umělé vitamíny, ochucovadla, barviva, konzervační látky apod., z kapacitních důvodů omezují svoje další životně důležité funkce. Játra a ledviny se s pomocí osvědčené kombinace bylin dokáží očistou na přírodní bázi zbavit nashromážděných odpadních látek a tím se uvolní jejich kapacita pro plnění dalších životně důležitých funkcí.

Tip: Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva obvykle bez problémů přijímán, ale v případě citlivých jedinců ho můžete zamíchat do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikovat přímo do tlamy vedle jazyka.

Dávkování: Denně přidejte 1 až 3 ml (15 až 45 kapek) do krmiva. Doba čistící (detoxikační) kůry organismu je 8 týdnů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kopřiva dvoudomá, Jinan dvoulaločný, Zlatobýl obecný, Ostropestřec mariánský, Bříza bělokorá, Prha arnika, Měsíček lékařský, Kyselina citronová, Vpravo orientovaná kyselina mléčná

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Zvířata: kočky, psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?