Baraka Clear Alcer 60 kapslí

Baraka Clear Alcer 60 kapslí

Kapsle Baraka Clear Alcer obsahují kombinaci rostlinných výtažků, které posilují oslabenou imunitu a bojují proti výskytu zánětlivých onemocnění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle Baraka Clear Alcer obsahují kombinaci výtažků z plodů exotického stromu sesbánie velkokvěté a semínek černuchy seté. Tyto extrakty dodávají tělu chybějící látky a pomáhají bojovat s onemocněními spojenými s nedostatkem vitaminů A, B, železa a vápníku. Ajurvédské kapsle jsou vhodným doplňkem při častém výskytu aftů, oslabené imunitě a dalších zánětlivých onemocněních.

Kapsle v sobě spojují osvědčené ajurvédské bylinky, které dodávají tělu potřebné vitaminy i minerální látky a podporují tak celkovou vitalitu a zdraví. Pravidelné užívání kapslí pomáhá eliminovat výskyt aftů a jiných zánětů v ústech, posiluje odolnost organismu vůči onemocnění. Obsažené bylinné extrakty také působí pozitivně při zhoršujícím se zraku i při šerosleposti a podporují zdravý zdrak.

Dávkování: Užívejte 2x denně 2 kapsle společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let a pro těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sesbánie velkokvětá, Černucha setá, Rostlinné kapsle

Obal: plastový

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Bio Extracts (Pvt) Ltd., Mayura Mawatha 672/4, Dehiwala-Mount Lavinia Srí Lanka, tel: +94 114 656800, http://www.bioextracts.lk/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.