Montezumas Čokoláda tmavá s limetkou a mořskou solí Sea Dog 100 g

Montezumas Čokoláda tmavá s limetkou a mořskou solí Sea Dog 100 g

  • Značka: Montezumas
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči. Tak jemná, že se necháte unést. Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou. Náhodný experiment postavil k sobě bohatě hořkou čokoládu, šťavnatě trpkou limetku a subtilně zajímavou mořskou sůl. Nikdy nebyla kombinace všech možn&yac

Tak sladká, že budete muset slastí zavřít oči.

Tak jemná, že se necháte unést.

Tak čokoládová, že nebudete už chtít žádnou jinou.

Náhodný experiment postavil k sobě bohatě hořkou čokoládu, šťavnatě trpkou limetku a subtilně zajímavou mořskou sůl. Nikdy nebyla kombinace všech možných chutí dotažena k dokonalosti, ale Čokoláda tmavá s limetkou a mořskou solí Sea Dog: sladká čokoláda se slanými, hořkými a trpkými podtóny... se k chuťové dokonalosti sakra přibližuje. 

Čokoládová značka Montezuma's byla založena v roce 2000 s velkým entuziasmem, ještě větším potěšením, s chutí na sladkou čokoládu a inovativní představou dokonalé britské čokolády. V dnešní době patří Montezuma's ke známým značkám čokolády, bývá označována jako nejinovativnější britská čokoládovna a prodává se do celého světa.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?