Logona Color kondicionér, péče po barvení 150 ml

Logona Color kondicionér, péče po barvení 150 ml

Color kondicionér poskytuje vlasům potřebnou péči po barvení. Obalí povrch vlasu neviditelným ochranným filmem, který zamezuje rychlému vymývání barvy a zároveň chrání vlas před poškozením.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Color kondicionér Logona poskytuje vlasům potřebnou péči ihned po obarvení. Obsažený pšeničný protein citlivě obalí povrch vlasu neviditelným ochranným filmem, který zamezuje rychlému vymývání barvy, zvyšuje tak její stálost a zároveň chrání vlasovou strukturu před poškozováním.

Olej z lopuchových semínek pomáhá podporovat metabolické procesy nejen uvnitř organismu, ale i na pokožce. Urychluje odplavování nečistot a tím zlepšuje stav pokožky hlavy i samotných vlasů. Posiluje, zvyšuje pevnost vlasů a zaceluje jejich povrch. Vlasy zanechá hladké a zářivě lesklé.

Extrakt z březových lístků díky svým prokrvujícím účinkům na vlasovou pokožku zlepšuje dodávání živin ke kořínkům vlasů, a tím i zkvalitňuje růst samotných vlasů a zabraňuje jejich předčasnému vypadávání. Zároveň dezinfikuje, působí mírně antibakteriálně, a zabraňuje tak množení bakterií, které způsobují tvorbu lupů.

Použití: Naneste na celou délku vlasů, nechejte působit 10-15 minut a poté smyjte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Hodně dobrý kondicionér / Barbora 24. 6. 2017 23:41

Doporučuji ho použít větší množství a nechat ho ve vlasech déle, spíš jako masku. Vlasy jsou pak krásně lesklé a vyživené. Jen by mu prospělo pár kapek esenciálního oleje navíc, protože moc pěkně nevoní ;-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?