Farfalla Dámské parfémy, miniset I 4 x 2 ml

Farfalla Dámské parfémy, miniset I 4 x 2 ml

  • Značka: Farfalla
  • Balení: 4 x 2 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Všechny čtyři dámské přírodní parfémy (Aura, L´Amour, Shandrani, Nerola) v mini sprejích.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: okouzlující vůni
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněné ampule, papírový přebal

Aura
Vůně čistoty, krystalické jasnosti a vyrovnanosti. Obsahuje anděliku, geránium (kakost), skotskou borovici, neroli a kadilo. Čistá, čerstvá a vyvažující vůně, která se dotkne srdce. Kompozice vhodná především pro ty, kdo potřebují ochranu, očistu a jasnou mysl.

L´Amour
Vůně opravdové lásky ve všech podobách. Jemný střed tvoří opojná a vřelá nota marocké a bulharské růže. Základem je balzamický cedr ve spojení s nenápadně rafinovaným kosatcem. Tento parfém se nejlépe hodí pro opravdovou ženu. Je poměrně temperamentní povahy a měl by se stát třešničkou na dortu výrazné osobnosti.

Shandrani
Záhadná, téměř mystická plně květinová vůně, která přeplňuje smysly lahodným aroma sladce delikátní tuberózy, květinově ovocných tónů arabského jasmínu v dominantní notě. Vhodná pro ženu vědomou si svého kouzla, se záhadným pohledem do dálek orientu a plně si jistou svou mocí svádět jen pohybem ruky nebo letmým pohledem. Noste ji s notnou dávkou neochvějné jistoty a zdáním lehké nepřístupnosti.

Nerola
Nerola byla sicilská princezna, která nadevše milovala vůni kvetoucích pomerančovníků. Tato vzpružující jarní vůně, se hodí pro ženu každého věku. Lehká jemně ovocná vůně osvěží mysl i tělo a s lehkým radostným jiskřením protančí celým dnem. Působí inteligentním a nevtíravým dojmem, proto ji noste s lehkou graciózností a nevinností.

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Společnost Farfalla Essentials Ltd. byla založena před více než 20 lety, jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. V porovnání s ostatními výrobci přírodní kosmetiky má Farfalla jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Využívá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům. Moderní produktové řady Farfally Vás okouzlí nejen svoji funčností a neodolatelnými vůněmi, ale i svým nápaditým vzhledem. Přírodní kosmetika Farfalla má certifikát BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a požadavky tohoto certifikátu nejen splňuje, je na sebe daleko přísnější. Všechny přípravky Farfalla jsou dozorovány nezávislými orgány pro kontrolu bio organických produktů. Farfalla je navíc zapojena do kontrol společnosti Bio-Inspecta, která reguluje množství bio-surovin na trhu.

kontakt na výrobce: 
Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Switzerland
www.farfalla.ch

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18, 8610 Uster Švýcarsko, www.farfalla.ch

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: