English Tea Shop Dárková sada čajů Wellness

English Tea Shop Dárková sada čajů Wellness

S dárkovou sadou čajů Wellness potěšíte každého, kdo má rád spojení kvalitních čajů, bylinek a koření. Ať už touží po příjemné cestě do říše snů, nebo chce podpořit hubnutí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dárková sada čajů Wellness English Tea Shop obsahuje šest druhů čajů zabalených do barevných papírových pyramidek. Spojení kvalitního zeleného či bílého čaje, mnoha bylinek a koření v bio kvalitě potěší vaše chuťové pohárky, ať už se zrovna chystáte ulehnout ke spánku, chcete si jen tak odpočinou nebo naopak potřebujete dostat na nohy.

Sada obsahuje čaj Detox se svěží chutí máty okořeněnou fenyklem či lékořicí a doplněnou lehkými květovými tóny. Ten vám pomůže očistit tělo od všech škodlivých látek. Pocit štěstí vás okouzlí ovocnými tóny jablka či pomerančové kůry s hřejivým dotykem kardamonu či skořice. Na cestu do říše snů vás výborně připraví čaj Pro spánek, který v sobě spojuje účinky heřmánku, levandule, chmelu, kozlíku a meduňky. Lepší spalování tuků při redukci tělesné váhy zařídí čaj Na hubnutí. Spojuje v sobě lahodný zelený čaj, skořici, ženšen, zázvor a plody acai.

Pokud budete po ránu potřebovat rychle dostat na nohy, sáhněte po čaji Na vzkříšení. Ten obsahuje kvalitní bílý čaj v kombinaci s moringou, šípkem či citronovou trávou a ženšenem. Ty mu dodávají nejen příjemnou chuť, ale zároveň po ránu nastartují organismus. Čaj Smysly, který je spojením rooibosu, skořice, levandule či citronové trávy okouzlí vaše čichové i chuťové buňky svou svěží kořeněnou vůní se květinovými podtóny.

Příprava: Čajovou pyramidku vložte do hrníčku, zalijte 200 ml čerstvě uvařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Podle chuti můžete osladit medem či třtinovým cukrem.

Upozornění: Některé z čajů v sadě obsahují lékořici. Osoby trpící vysokým krevním tlakem by měly omezit její nadměrnou konzumaci.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Detox: Máta kadeřavá1), Máta klasnatá1), Pískavice1), semínka fenyklu1), Bezový květ1), Kurkuma1), Citronová kůra1), kopřiva1), Rozmarýn1), Lékořice1), afrikán1)Pocit štěstí: Citronová tráva1), Jablko1), Pomerančová kůra1), Zázvor1), Kardamon1), Koriandr1), Skořice1), květy afrikánu1)Pro spánek: hemánek1), Levandule1), květy chmelu1), Kozlík lékařský1), meduňka1)Na hubnutí: Zelený čaj1), Skořice1), Ženšen1), Zázvor1), bobule acai1)Na vzkříšení: Bílý čaj1), moringa1), Šípek1), Skořice1), Citronová tráva1), Máta klasnatá1), kopřiva1), Ženšen1)Smysly: Citronová tráva1), Ibišek1), Rooibos1), listy ostružiníku1), Skořice1), Lékořice1), Levandule1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citronová kůra, Citronová tráva, Pomerančová kůra, Citronová tráva, Citronová tráva

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?