English Tea Shop Dárková sada čajů Wellness, bio

English Tea Shop Dárková sada čajů Wellness, bio

S dárkovou sadou čajů Wellness potěšíte každého, kdo má rád spojení kvalitních čajů, bylinek a koření. Ať už touží po příjemné cestě do říše snů, nebo chce podpořit hubnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dárková sada čajů Wellness English Tea Shop obsahuje šest druhů čajů zabalených do barevných papírových pyramidek. Spojení kvalitního zeleného či bílého čaje, mnoha bylinek a koření v bio kvalitě potěší vaše chuťové pohárky, ať už se zrovna chystáte ulehnout ke spánku, chcete si jen tak odpočinou, nebo naopak potřebujete dostat na nohy.

Sada obsahuje čaj Detox se svěží chutí máty okořeněnou fenyklem či lékořicí a doplněnou lehkými květovými tóny. Ten vám pomůže očistit tělo od všech škodlivých látek. Pocit štěstí vás okouzlí ovocnými tóny jablka či pomerančové kůry s hřejivým dotykem kardamomu či skořice. Na cestu do říše snů vás výborně připraví čaj Pro spánek, který v sobě spojuje účinky heřmánku, levandule, chmelu, kozlíku a meduňky. Lepší spalování tuků při redukci tělesné váhy zařídí čaj Na hubnutí. Spojuje v sobě lahodný zelený čaj, skořici, ženšen, zázvor a plody acai.

Pokud budete po ránu potřebovat rychle dostat na nohy, sáhněte po čaji Na vzkříšení. Ten obsahuje kvalitní bílý čaj v kombinaci s moringou, šípkem či citronovou trávou a ženšenem. Ty mu dodávají nejen příjemnou chuť, ale zároveň po ránu nastartují organismus. Čaj Smysly, který je spojením rooibosu, skořice, levandule či citronové trávy okouzlí vaše čichové i chuťové buňky svou svěží kořeněnou vůní se květinovými podtóny.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajovou pyramidku vložte do hrníčku, zalijte 200 ml čerstvě uvařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Podle chuti můžete osladit medem či třtinovým cukrem.

Upozornění: Některé z čajů v sadě obsahují lékořici. Osoby trpící vysokým krevním tlakem by měly omezit její nadměrnou konzumaci.

Ostatní kategorie: Čaje a cukrovinky

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?