English Tea Shop Dárková sada slon, černé čaje

English Tea Shop Dárková sada slon, černé čaje

Dárková sada obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní čistý černý čaj ze Srí Lanky. Kovová plechovka je vhodná jako dárek pro všechny milovníky čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dárková sada English Tea Shop obsahuje plechovku s dekorací slona a kvalitní čistý černý čaj ze Srí Lanky. Kovová plechovka je vhodná jako dárek pro všechny milovníky čaje. Obsahuje celkem 60 nálevových sáčků.

Černý čaj patří mezi nejtradičnější a nejoblíbenější nápoje. Díky obsahu teinu skvěle povzbudí tělo i mysl. Čistý cejlonský černý čaj je pěstován a sklízen dle tradičních čínských metod na svazích centrálního pohoří Srí Lanky v nadmořské výšce cca 1600 m. Černý čaj vám dodá energii a osvěží kdykoliv během dne stejně jako šálek kávy, kromě kofeinu obsahuje také třísloviny. Šálek černého čaje uklidňuje, zlepšuje náladu a pomáhá se lépe vyrovnat se stresem.

Dárková plechovka vychází svým designem z tradičních slavností na Srí Lance. Typická velkolepá slavnost Esala Perahera je plná elegantních kostýmů, tanců a překrásně dekorovaných slonů. Právě vyzdobení sloni patří k největším atrakcím těchto slavností. Slavnostní oděvy slonů jsou přeneseny do barvitého designu plechovky, která vás přenese do vzdálených exotických krajin.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 2 - 3 minuty. Poté podle chuti oslaďte a ochuťte mlékem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý čaj

Obal: kovový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?