Batex Deka oboustranná prodloužená z vlněného včesu, 103

Batex Deka oboustranná prodloužená z vlněného včesu, 103

Oboustranná prodloužená deka z vlněného včesu je výborným společníkem nejen pro všechny chladnější dny, ale díky své prodyšnosti zahřeje věčné zimomřivce během letních nocí. Má prodlouženou délku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oboustranná prodloužená deka z vlněného včesu od firmy Batex je výborným společníkem nejen pro všechny chladnější dny, ale díky své prodyšnosti zahřeje věčné zimomřivce i během letních nocí a bez nežádoucího přehřívání a pocení. Má prodlouženou délku a je tak přímo na míru dělaná všem vysokým lidem, kterým neustále táhne na nohy, nebo těm co se rádi pořádně zachumlají a užívají si spoustu prostoru pod přikrývkou.

Deku tvoří ovčí vlna vetkávaná do úpletu v přírodní barvě. Ovčí vlna je dokonalý přírodní materiál. Má výbornou výhřevnost, ale zároveň se přizpůsobuje okolním teplotám, takže se pod dekou nezpotíte a nehrozí ani zapaření pokožky. Každé vlněné vlákno je navíc obaleno ovčím tukem lanolinem, jenž jej chrání před poškozením, a navíc má blahodárné účinky na lidskou pokožku.

Ovčí vlna má sama o sobě velkou trvanlivost a při správné péči vám může vydržet tato pokrývka i několik desítek let. Vlna je navíc výborný materiál z obnovitelných přírodních zdrojů. Ovcím neustále dorůstá a stříhá se jednou až dvakrát ročně. Batex vlnu odebírá od drobných beskydských chovatelů ovcí, což dělá z těchto přírodních lůžkovin nejen výbornou ekologickou volbu, ale i etickou vůči chovaným zvířatům.

Deku lze prát v ruce ve 30 °C vodě, do které se přidá prací prostředek s lanolinem, který deku vypere a zároveň ošetří.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: