Natracare Denní vložky Super Maxi 12 ks

Natracare Denní vložky Super Maxi 12 ks

  • Bez DPH 74 Kč

Vložky Super Maxi poskytují spolehlivou ochranu během menstruace, jsou schopny absorbovat i středně silné krvácení. Složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a je velmi příjemné.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vložky Natracare Super Maxi poskytují spolehlivou ochranu během menstruace. Díky zesílené vrstvě jsou schopny absorbovat středně silné krvácení. Zároveň jejich složení z bio bavlny nedráždí poševní sliznici a jsou velmi příjemné a pohodlné při nošení. 

Tyto menstruační vložky obsahují pouze přírodní materiály. V jejich složení tedy nenajdete latex, plasty a nejsou ani bělené chlórem, což ocení zejména ženy, které často trpí pocity pálení či svědění a během menstruace se tyto pocity zesilují. Složení bez přidaných chemických látek nenarušuje přirozeně kyselé prostředí citlivé sliznice, které ji chrání před infekcí.

Použitý materiál je v přírodě rozložitelný a lze jej kompostovat. Poskytuje tak nejen účinnou ochranu, ale zároveň je šetrný k vašemu tělu i životnímu prostředí. 

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dbejte na hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna1), Celulóza1), kukuřičný škrob

1) Organic agriculture

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Natracare Bodywise (UK) Ltd. Unit G, 7A4 Business Centre Victoria Road, BS11 9DB Bristol Velká Británie, www.natracare.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?