Prohlédněte si vaše seznamy přání

Alva Deo sprej krystal, For Him 75 ml

Alva Deo sprej krystal, For Him 75 ml

Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Deo sprej krystal For Him e určen především pro specifické nároky mužské pokožky. Ochrání před pocením a nepříjemným zápachem, aniž by podráždil citlivou kůži.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Alva Deo sprej krystal For Him byl vyvinut speciálně pro specifické nároky mužské pokožky. Kvalitní složení s těmi nejlepšími přírodními ingrediencemi poskytuje dlouhotrvající ochranu pro běžný den i v náročnějších situacích a jeho použití je vhodné například i při sportu. Spolehlivě chrání proti nadměrnému pocení a vzniku nepříjemného zápachu.

Minerály krystalu v příjemné sprejové formě se pohodlně a rovnoměrně aplikují a přirozeně snižují pocení, aniž by byly škodlivé pro pokožku. Výtažek z vilínu virginského má vysoké antiseptické a dezinfekční vlastnosti, díky čemuž brání množení bakterií rozkládajících pot na povrchu kůže a minimalizuje tak tvorbu zápachu vznikajícího právě tímto procesem.

Složení přírodního deodorantu je zcela nedráždivé, nezpůsobuje zarudnutí pokožky ani nepříjemné svědění. Bio výtažek z Aloe vera zklidňuje kůži a má komfortní chladivý efekt, který přetrvává po celý den. Deodorant nelepí a nezanechává bílé skvrny na oblečení a poskytuje efektivní dlouhodobou ochranu i při velmi intenzivním pocení.

Použití: Aplikujte na suché a čisté podpaží několikrát denně dle potřeby.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou kůži či krátce po oholení!

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19 , 49143, Bissendorf, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?