Alva Deo sprej krystal Sensitive 75 ml

Alva Deo sprej krystal Sensitive 75 ml

Deo sprej krystal Sensitive vás perfektně ochrání proti pocení a nepříjemnému zápachu. Díky obsahu Aloe vera přináší okamžité zklidňující a chladivé účinky pro celodenní komfort.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Alva Deo sprej krystal Sensitive je vhodným přípravkem, který můžete použít i na citlivou či reaktivní pokožku. Díky přírodním ingrediencím bez potenciálně alergizujících složek nedráždí kůži a nezpůsobuje její zarudnutí. Lze jej použít také při dermatitidě a nadměrné přecitlivělosti, kdy je skvěle snášen bez nepříjemného svědění a pocitu zatížení.

Významnou položkou ve složení je extrakt z bio Aloe vera, který je známý svými jedinečnými zklidňujícími účinky. Je velmi často využíván v mnoha přípravcích pro citlivou pleť a napomáhá zmírňovat příznaky alergických reakcí či podráždění. Zároveň má jemně chladivé vlastnosti, díky kterým je použití tohoto deodorantu velice příjemné a dodává vám celodenní osvěžení.

Příjemná tekutá konzistence nezatěžuje pokožku, nelepí a nezanechává bílé skvrny na oblečení. Díky sprejovému aplikátoru se snadno a rovnoměrně nanáší. Olej z damašské růže a extrakt z vilínu jemně pečují o strukturu kůže a dodávají jí výživné ingredience. Tento deodorant vás tak nejen ochrání po celý den, ale zároveň vám přinese i okamžitou úlevu a péči o vaši pokožku.

Použití: Aplikujte na suché a čisté podpaží několikrát denně dle potřeby.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou kůži či krátce po oholení!

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?