Lavera Deodorant sprej pomeranč a rakytník, Body Spa 75 ml

Lavera Deodorant sprej pomeranč a rakytník, Body Spa 75 ml

 • Značka: Lavera
 • Balení: 75 ml
 • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
 • Produktová řada: Lavera Wellness
 • Certifikáty: NATRUE
 • Hodnocení:
 • Bez DPH 189 Kč

Deodorant s osvěžující vůní pomeranče pokožku příjemně provoní a zároveň chrání před vznikem tělesného zápachu. Bylinné výtažky o jemnou pleť podpaží pečují a zjemňují ji.

Náhled složení

kompletní složení
 • Výborné
 • Velmi dobré
 • Přijatelné
 • Špatné
 • Nepřijatelné

Přírodní deodorant Lavera Body Spa s osvěžující vůní pomeranče pokožku příjemně provoní a zároveň chrání před vznikem tělesného zápachu. Obsažené bylinné výtažky o jemnou pokožku podpaží pečují, zjemňují ji a zároveň brání vzniku tělesného zápachu, aniž by ucpávaly kožní póry.

Obsažený esenciální olej z pomeranče nejenže báječně voní, ale také má výborné antibakteriální schopnosti. Díky tomu přirozenou, avšak účinnou cestou eliminuje výskyt bakterií na pokožce, a brání tak vzniku tělesného zápachu.

Šťáva z Aloe vera zjemňuje a zklidňuje citlivou pokožku podpaží a současně jí dodává potřebnou hydrataci. Přírodní deodorant ve spreji halí do příjemné svěží vůně a zároveň šetrnou cestou chrání před vznikem tělesného zápachu, aniž by pokožku dráždil či ucpával póry.

Přirozená ochrana

Lavera deodorant ve spreji je skvělou alternativou ke konvenčním antiperspirantům a deodorantům. Má velice šetrné složení, které je přirozenější pro pokožku a neobsahuje obávané hlinité soli, které mohou mít zdraví škodlivé účinky. Jeho složení je bohaté na přírodní ingredience a výtažky z rostlin, které mají naopak na kůži příznivý vliv.

Účinně proti pocení

Deodorant ve spreji Lavera neucpává póry kůže, naopak je nechává volně dýchat. Má antibakteriální účinné složení, jež brání množení škodlivých mikroorganismů na povrchu pokožky a rozkládání potu, což je proces, který způsobuje nepříjemné zapáchání při pocení. Díky tomu vás efektivně chrání proti pocení a vzniku zápachu po celý dlouhý den.

Snadné použití

I aplikace tohoto deodorantu je velice snadná. Díky formě spreje jej snadno a rovnoměrně nanesete a můžete jej kdykoliv během dne obnovit pro dlouhotrvající efekt. Deodorant ve spreji vytváří velmi tenkou vrstvu, která nezatěžuje pokožku a udrží vás svěží po dlouhou dobu. Deodorant Lavera můžete nosit po celý den s sebou a je skvělý také na cestování.

Revitalizační vůně

Lavera Deodorant ve spreji je nabízen ve více parfemacích tak, aby vyhověl vašim individuálním požadavkům. Vůně rakytníku a pomeranče je skutečnou energetickou bombou a pomáhá revitalizovat vaše tělo i mysl. Bio šťáva z Aloe vera má zklidňující účinky a zároveň spolu s antibakteriálním výtažkem z vilínu virginského působí mírně chladivě. 

Použití: Sprej aplikujte ráno na suchou čistou pokožku, nejlépe po koupeli, a nechte vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?