Prohlédněte si vaše seznamy přání

The Cheeky Panda Dětské vlhčené bambusové ubrousky 64 ks

The Cheeky Panda Dětské vlhčené bambusové ubrousky 64 ks

Ekologické vlhčené ubrousky bez parfemace jsou výborné při přebalování miminek trpícím na vyrážky či ekzémy. Lze je použít také k očištění rukou nebo obličeje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Vlhčené ubrousky The Cheeky Panda jsou nezbytným pomocníkem při přebalování. Pomohou vám udržet vaše děťátko v čistotě, ať už jste doma, nebo na cestách. Ubrousky jsou, stejně jako jejich obal, vyrobené ze 100% biologicky rozložitelného materiálu. Po použití je možné je spláchnout do záchodu.
 
Na výrobu kapesníčků jsou použita vlákna bambusu, která jsou mnohem šetrnější než papírová. Bambus je přirozeně hypoalergenní a je tedy vhodný i pro nejcitlivější pokožku. Můžete je tak použít i pro miminka trpící na ekzémy nebo vyrážky. Hodí se nejen při přebalování, ale i k očištění obličeje či rukou.
 
Vlhčené ubrousky mají certifikaci Vegan Cruelty Free.
 
Britská značka The Cheeky Panda se zabývá výrobou produktů, které plně nahradí jejich konvenční varianty. Namísto papírových vláken využívají bambusová a tím přispívají k ochraně planety. Veškeré produkty včetně obalových materiálů jsou 100% rozložitelné.
 

Použití: Ubrousky použijte pro očištění pokožky při přebalování, na ruce či obličej.

Barva: bílá

Výrobce: The Cheeky Panda, 85 Great Portland Street , London, Velká Británie , tel: +44 (0) 207 021 0822

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?