Batex Dětský polštářek vlněný, 023 S

Batex Dětský polštářek vlněný, 023 S

  • Bez DPH 306 Kč

Polštář pro děti plněný ovčí vlnou si zachovává výjimečnou hřejivost, avšak zároveň je maximálně prodyšný a snadno odvádí vlhkost. Povrch z čisté bavlny s antibakteriální úpravou působí příjemně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme.

Dětský vlněný polštář Batex vás překvapí svou měkkostí a hebkým povrchem, díky kterému se budete cítit jako v bavlnce. Tento polštář je určen speciálně pro děti a maximálně respektuje jejich anatomické požadavky. Díky menší náplni z té nejjemnější ovčí vlny podporuje správný rozvoj všech svalových skupin.

Ovčí vlna je skvělý čistě přírodní materiál s výjimečnými vlastnostmi. Ačkoliv je mimořádně hřejivá a dokonale tepelně izoluje, tak nezpůsobuje zapaření pokožky díky vysoké prodyšnosti. Udržuje optimální teplotu během spánku a odpočinek je tak ničím nerušený. Polštář plněný stoprocentní ovčí vlnou je tak ideální pro zimní i letní období.

Polštář má smetanovou barvu a jeho povrchový materiál je tvořen kvalitní, hustě tkanou sypkovinou ze 100% bavlny. Ta má speciální antibakteriální úpravu díky obsahu aktivního stříbra, které vám poskytnou dlouhodobou spolehlivou ochranu proti roztočům, bakteriím, kvasinkám či houbovým onemocněním.

Díky lanolinu vlna snadno odvádí vlhkost a zabraňuje množení mikroorganismů a roztočů. Výrobky z ovčí vlny jsou tak vhodné i pro alergiky. Povrch polštářku je vyroben z čisté bavlny, která nedráždí pokožku a je příjemná na dotek. Tento polštář je tak určen pro dokonalou relaxaci a zdravý spánek i těch nejmenších.

Polštáře z vlny nelze prát v pračce. Při větším znečištění je vhodné je nechat ošetřit v čistírně. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně prostředkem obsahujícím lanolin.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex KIDS, Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?