Pure Fiji Exotický masážní a koupelový olej, guava 90 ml

Pure Fiji Exotický masážní a koupelový olej, guava 90 ml

Exotický olej s vůní guavy pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky obsahu výživných rostlinných olejů. Je ideální jak do koupele, tak k masážím.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Exotický masážní a koupelový olej Pure Fiji vonící po guavě pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky obsahu výživných rostlinných olejů. Ty pokožku zjemňují, vyživují a zároveň ji příjemně provoní. Olej lze použít pro ošetření suché pokožky celého těla, pro relaxační masáž i jako olej do koupele.

Základ masážního oleje tvoří kokosový olej, bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Kokosový olej pokožku zjemňuje, posiluje a zároveň chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, zatímco makadamiový olej pokožku tonizuje a regeneruje.

Masážní olej je navíc obohacen o oleje z kalaby a tungovníku moluckého, které pleť hojí, eliminují vznik podráždění a uvolňují bolavé namožené svaly. Kombinace pečujících olejů zjemňuje pokožku celého těla, dodává pleti potřebnou výživu, hydrataci a také jemnou dlouhotrvající exotickou vůni.

Použití: Malé množství oleje naneste na navlhčenou pokožku či do vlhkých vlasů. Nebo přidejte 2 čajové lžičky oleje do koupele a dopřejte si relaxační lázeň.

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52, Vatuwaqa Fidži, tel: (+679) 337 3431, www.purefiji.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?