Pure Fiji

Luxusní kosmetika Pure Fiji nabízí to nejlepší z tradičních receptur péče o vlasy, pleť i pokožku celého těla pocházejících od domorodých obyvatel souostroví Fidži, kteří využívali přírodní zdroje pro péči o svá těla již před staletími. Hlavním základem produktů Pure Fiji je panenský kokosový olej, jenž je lisovaný za studena, aby neztratil své výjimečné účinky. Společnost Pure Fiji tedy přináší v péči o tělo to nejlepší ze starobylých tradic ostrova v kombinaci s pokročilou technologií.

Pure Fiji nabízí kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků. Exotické byliny jsou na Fidži sbírány ručně tak, aby si zachovaly maximální podíl svých živin. To zaručuje vysokou kvalitu konečných produktů Pure Fiji. Pro své pěsticí a léčebné vlastnosti jsou při výrobě využívány oleje z exotických ořechů, které regenerují a hydratují i namáhanou a suchou pokožku a pečují o ni. Veškeré přírodní ingredience, jako cukrová třtina, papája, ananas, mučenka a nezralý kokos, jsou ihned po sběru zpracovávány tak, aby si zachovaly maximum účinných látek. To vše dělá z Pure Fiji výjimečnou kosmetiku, která navíc úžasně voní... jako pacifický oceán plný květin, kokosového mléka a čerstvého ovoce.

Pure Fiji se také snaží podporovat kulturu a životní prostředí Pacifiku, a tím způsob života ostrovanů. Proto podporuje rozvoj venkovských komunit včetně vzdělávání místních dětí a studentských stipendií. Snaží se pomáhat místním řemeslníkům a ženám v rozvíjení jejich vlastního drobného podnikání. Firma rovněž spolupracuje s obyvateli odlehlých míst, kteří pro ni připravují rostlinné extrakty, pletou košíky nebo ručně vyrábí papír.

Cena
Filtrovat produkty
Produktové řady
Složení
Cena
-
140 Kč
Tuhé kokosové mýdlo s exotickou vůní noni pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků.