Naobay Extra výživný krém 3 ml

Naobay Extra výživný krém 3 ml

Extra výživný krém je bohatý na množství avokádového a olivového oleje, které pleť vyživují do hloubky a také chrání před známkami stárnutí. Pečuje o suchou i náročnou normální pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Extra výživný krém NAOBAY pečuje o vysoké nároky suché dehydratované pokožky díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin. Krém je bohatý na množství avokádového a olivového oleje, které pleť nejen vyživují do hloubky, ale také chrání před známkami stárnutí.

Obsažená šťáva z aloe vera o pleť pečuje, zjemňuje ji a dodává hydrataci, zatímco bambucké máslo v kombinaci s rostlinnými oleji pokožku pěstí, dodává potřebnou výživu a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Aloe je bohaté na množství antioxidantů, které pleť chrání před známkami předčasného stránutí a současně pokožku lehce tonizují a posilují.

O hloubkovou výživu se postará bambucké máslo společně s olivovým a avokádovým olejem. Tyto tři rostlinné látky tvoří účinnou kombinaci, která suchou pleť bohatě vyživí, zjemní a ochrání před podrážděním. Díky tomuto složení je pokožka posílena, získává tolik potřebnou hydrataci a zdravý pěstěný vzhled.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?